Dolar
7.5555
0.1166%
Euro
8.9623
0.0938%
Altın
1950.56
0.3276%
Borsa
1111.96
0.117%
G. Altın
473.93
0.468%
Bitcoin
82990.94
0.4052%
20ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 20 C

  Burs imkanı veren IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları başlıyor

  IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları'na katılacak 150 eğitim kurumu 1 milyon dolarlık burs imkanlarını öğrencilere sunacak.
  • 25.09.2012 - 16:10
  Burs imkanı veren IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları başlıyor

  Burs imkanı veren IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları başlıyor #1

  Yurtdışında eğitim almak isteyenlere değişik olanaklar sunan "22. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları", öğrencilere yönelik cazip fırsatlarla 1 Ekim'de başlıyor. IEFT Fuarları'na katılacak 150 eğitim kurumu, yurtdışında değişik alanlarda eğitim almak isteyen öğrencilere toplam 1 milyon dolarlık burs sunmaya hazırlanıyor. Fuarlarda ziyaretçilere ayrıca, ücretsiz dil seviye belirleme sınavlarına girme imkanı da verilecek.

  IEFT Fuarları'nda, önemli üniversite ve kolejlerin yanı sıra burs kuruluşları ve ülke ataşeliklerine kadar öğrencilerin eğitimde hem maddi, hem de kültürel olarak en iyi şartları elde edebilmeleri için ilgili herkes hazır bulunacak. Eğitim kurumlarının temsilcileri; dil eğitimi, lise, üniversite, master, doktora, yaz okulu, staj programı gibi değişik alan ve seviyelerde yurtdışına gitmek isteyenlere, başta burs imkanları olmak üzere kurumlarına ilişkin her konuda bilgi verecekler.

  TAM VE KISMİ BURSLAR VERİLİYOR

  IEFT Fuarları'na katılan başta İngiltere, ABD, Avustralya ve Avrupa üniversiteleri olmak üzere pek çok eğitim kurumu kısmi veya tam eğitim bursu sağlıyor. Üniversitelerin burs kriterleri kurumdan kuruma farklılık gösteriyor. Bazı üniversiteler tam burs olanağı sağlarken, bazıları eğitim ücretleri üzerinden kısmi burslar veriyor. Fuarlara gelen ziyaretçiler, üniversite yetkililerinden burslara ve diğer imkanlara ilişkin detaylı bilgi alabilecek, okulların burs kriterlerine uygun olup olmadıklarını birebir iletişim kurarak öğrenebilecekler.

  Burs imkanı veren IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları başlıyor #2

  ÜCRETSİZ TERCÜMANLIK HİZMETİ

  Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya, Yunanistan, Fransa, Almanya, Hollanda, Macaristan, İrlanda, Yeni Zelanda, Estonya, Belçika, İtalya, İsviçre, İsveç, Çin, Slovakya, Bulgaristan, Rusya, Ukrayna, Polonya, İspanya, Kıbrıs gibi popüler ülkelerin yanı sıra İstanbul'daki yurtdışı eğitim danışmanlık şirketleri de IEFT Fuarları'nda hazır bulunacak. Ücretsiz tercümanlık hizmetinin de sunulacağı fuarlar kapsamında İstanbul ve Ankara duraklarında ayrıca MBA ve Yüksek Lisans Seminerleri düzenlenecek.

  Fuarlara katılanların yararlanabileceği fırsatlar:
  • 150 civarında okuldan kısmi veya tam burs fırsatı
  • Yurtdışında Dil Eğitim bursları
  • Ücretsiz Genel İngilizce seviye belirleme sınavı hakkı
  • Ücretsiz TOEFL IBT seviye belirleme sınavı hakkı
  • Ücretsiz IELTS seviye belirleme sınavı hakkı
  • Oxford House College'dan katılan herkese 1 hafta dil kursu

  IEFT FUARLARI 1 EKİM'DE BAŞLIYOR

  Sadece Türkiye'nin değil, Avrupa ve Ortadoğu'nun da en büyük ve kapsamlı Yurtdışı Eğitim Fuarı olan "22. IEFT Fuarları" (International Education Fairs of Turkey) kapılarını 1 Ekim'de Bursa'da açacak. Ardından Ankara, İzmir, İstanbul, Adana, Antalya ve Gaziantep'te büyük fırsatlar sunarak Türk öğrencilerle buluşacak. Her yıl yaklaşık 50 bin kişinin ziyaret ettiği IEFT Fuarları'nda bu dönem 25 ülkeden toplam 150 eğitim kurumunun temsilcisi biraraya gelecek. Halka açık ve ücretsiz olarak düzenlenen fuarlar, 12:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Ziyaretçiler, iletişim adreslerinden bilgi ve online davetiye alabilecekler.

  IEFT Fuarları: 2 Ekim ANKARA (Sheraton Oteli); 4 Ekim İZMİR (Hilton Oteli); 6-7 Ekim İSTANBUL (Hilton Oteli); 9 Ekim ADANA (Hilton Oteli)
  IEFT Yurtdışı Eğitim Günleri: 1 Ekim BURSA (Almira Oteli); 11 Ekim ANTALYA (Divan Oteli); 13 Ekim GAZİANTEP (Grand Otel)

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir