Euro
10.1973
0.87%
Dolar
8.3562
0.54%
Altın
501.38
0.49%
Borsa
1.46
0.37%
Bitcoin
363.845
-0.01%
18ºC
İstanbul
Çok bulutlu 18 C

  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Osmanlıca yazı yazdı

  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, okullarda süt dağıtımına katıldı. Vali Şahin, kampanyanın sloganı 'Sağlık için süt için' cümlesini tebeşirle kara tahtaya Osmanlıca yazdı.
  • AA
  • 11.02.2015 - 15:06
  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Osmanlıca yazı yazdı

  Edirne Şükrüpaşa İlkokulu’nda düzenlenen süt dağıtımına katılan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, minik öğrencilerle birlikte sıralarında oturarak süt içti.

  Vali Şahin, öğrencilere sütün önemini anlatarak, "Allah’ın en güzel yarattıklarından birincisi insan ikincisi de süttür" dedi.

  ÖĞRENCİLERLE SÜT İÇTİ

  Vali Dursun Ali Şahin, kent genelinde 18 bin 600 öğrenciye süt dağıtımı yapılacağını söyledi. Minik öğrencilerin sıralarında yanlarına oturan Vali Şahin, onlarla birlikte süt içmeyi de ihmal etmedi.

  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Osmanlıca yazı yazdı #1

  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Osmanlıca yazı yazdı İZLE

  SLOGANI OSMANLICA YAZDI

  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Şükrüpaşa İlkokulu’ndaki programının sonunda, ülke genelinde uygulamaya başlatılan kampanyanın sloganı olan 'Sağlık için süt için' cümlesini kara tahtaya Osmanlıca yazdı.

  Bir gazetecinin 'Sloganı neden Osmanlıca yazdınız' sorusuna ise Vali Şahin, "Dikkat çeksin diye. Bu durumda daha fazla dikkat çeker. Şimdi de siliyoruz" diyerek, sınıfta bulunan öğretmene silmesi konusunda talimat verdi.

  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Osmanlıca yazı yazdı #2

  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Osmanlıca yazı yazdı #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir