Dolar
7.2569
0.7259%
Euro
8.5172
0.4067%
Altın
1918.76
0.3519%
Borsa
1110.05
3.2105%
G. Altın
448.531
1.2967%
Bitcoin
82632.85
1.4454%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C

  Eğitime ara veren il ve ilçeler

  Etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı il ve ilçelerde eğitime bugün ve yarın ara verildi.
  • 10.01.2013 - 11:10
  Eğitime ara veren il ve ilçeler

  Eğitime ara veren il ve ilçeler #1

  Etkili kar yağışı nedeniyle Van merkez ve ilçelerinde, Zonguldak merkezle Ereğli, Alaplı, Gökçebey, Çaycuma ve Devrek ilçelerinde, Bartın'da, Karabük'te de bugün okullarda eğitime bir gün süreyle ara verildiği belirtildi.

  ELAZIĞ

  Elazığ il merkezi ile Arıcak, Ağın ve Keban hariç diğer ilçelerde bulunan ilk ve orta dereceli okullarda eğitime verilen aranın 1 gün uzatıldığı bildirildi.

  BOLU

  Bolu'da da eğitime verilen araya bugün de devam edilirken, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamileler ile sağlık kurulu raporuyla belgelendirilmiş kronik hastalığı olan personelin yarın ve 11 Ocak'ta idari izinli sayılacağı belirtildi.

  DÜZCE

  Düzce'de de benzer şekilde bugün ve cuma günü eğitim yapılamayacak.

  HAKKARİ

  Hakkari'de kar yağışı nedeniyle eğitime 2 gün ara verildi.

  KİLİS

  Kilis'te de elverişsiz hava koşulları nedeniyle bugün eğitime ara verildi. Ayrıca valilikten yapılan açıklamada, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli hamile ve engelli kamu personelinin de bugün izinli sayılacağı kaydedildi.

  ORDU

  Ordu'nun Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çaybaşı, Gölköy, Kabataş, Kabadüz, Korgan, Kumru, Ulubey, Gürgentepe ve Mesudiye ilçelerinde bugün ve Cuma günü eğitime ara verildi.

  BİTLİS

  Bitlis'te yatılı ilköğretim bölge okulları dışında, Bitlis merkez ile Tatvan, Hizan ve Güroymak ilçelerinde 2 gün, Ahlat, Mutki ve Adilcevaz ilçelerinde ise 1 gün eğitime ara verildi.

  SİİRT VE BİNGÖL

  Kar yağışının etkili olduğu Mardin, Siirt ve Bingöl'de de bugün için eğitime ara verildi. Mardin ve Siirt'te kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel idari izinli sayılacak.

  TRABZON

  Trabzon'un bazı ilçe, belde ve köyleri, Gümüşhane'nin Kürtün ve Rize'nin İkizdere ilçesi ile merkeze bağlı 14 köyde bugün eğitime ara verilecek.

  SAMSUN

  Samsun'un Salıpazarı ve Ayvacık ilçelerinde eğitime 2 gün ara verildi.

  ŞIRNAK

  Kar yağışı nedeniyle Şırnak'ta da ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün daha ara verildi.

  Görüş Bildir