Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
457.099
-7.95%
15ºC
İstanbul
Bulutlu 15 C

  Emekliye ayrılan öğretmene şakalı uğurlama

  Bilecik'te, Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, 42 yıllık meslek hayatını bitirerek emekliye ayrılan öğretmenlerini, yaptıkları şakayla uğurladı.
  • AA
  • 13.02.2019 - 11:58
  Emekliye ayrılan öğretmene şakalı uğurlama

  Okulun 12/A sınıfı öğrencileri, muhasebe ve finansman öğretmeni Erdoğan Aytan'dan, emeklilik dilekçesini vermek üzere binaya girdiği sırada malzeme alacaklarını söyleyerek, otomobilinin anahtarını istedi.

  ARACI FİMLERLE KAPATTILAR

  Aracın ön camı ve kaputuna, öğretmenleriyle ilgili duygu ve düşüncelerini yazdıkları kağıtlar yapıştıran gençler, daha sonra otomobili streç filmle kapladı.

  Emekliye ayrılan öğretmene şakalı uğurlama #1

  ÖĞRETMEN DUYGUSAL ANLAR YAŞADI

  Bir süre sonra okuldan çıkan Aytan, bu sürpriz karşısında duygulandı. Öğrenciler tarafından omuzlara alınan Aytan, daha sonra gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

  Emekliye ayrılan öğretmene şakalı uğurlama #2

  OKULUN EN ESKİLERİNDEN

  Yüzlerce öğretmen arkadaşıyla çalıştığını belirten Aytan, "Ben hep demirbaş kaldım. Benim de 40 yılım bu okulda geçti." dedi.

  Emekliye ayrılan öğretmene şakalı uğurlama #3

  "HEPSİNİ ÇOCUĞUM GİBİ SEVİYORUM"

  Aytan, "Bana illa 'Dışarı çıkmayacaksın' dediler. Bir süre sonra çıkınca çok şaşırdım. Hepsini çocuğum gibi seviyorum. Arabamın üstüne yazdıkları yazıların hepsini daha okuyamadım. Bundan sonra artık ikinci baharımızı, emekliliğimizi yaşayacağız. Ben zaten hayatla barışık bir insanım. Bu yaşıma bakmayın, çocuklarla arkadaş gibiyim. Onlar benim hem çocuğum hem kardeşim, her şeyim." diye konuştu.

  Emekliye ayrılan öğretmene şakalı uğurlama #4

  Emekliye ayrılan öğretmene şakalı uğurlama #5

  Emekliye ayrılan öğretmene şakalı uğurlama #6

  Emekliye ayrılan öğretmene şakalı uğurlama #7

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir