Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
496.338
-0.99%
8ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 8 C

  Ergenlik dönemi değişim eğitimi projesi

  Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ergenlik dönemi değişim eğitimi projesi toplantısı yapıldı.
  • 29.04.2013 - 14:39
  Ergenlik dönemi değişim eğitimi projesi

  Ergenlik dönemi değişim eğitimi projesi #1

  Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün, Procter ve Gamble Tüketim Malian Sanayi A.Ş. ile imzalamış olduğu işbirliği protokolü kapsamında, Erzurum Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetleri Şube Müdürlüğü koordinasyonunda, Ergenlik Dönemi Değişim Eğitimi Projesi tanıtım toplantısı Erzurum Lisesi Konferans Salonunda yapıldı. 

  Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Bilge, ERDEP İl koordinasyon kurulu üyeleri, ilçe milli eğitim şube müdürleri, ortaokul müdürleri ve okul rehber Öğretmenleri katıldı. 

  RUHSAL VE FİZİKSEL DEĞİŞİMLER KONUSUNDA BİLGİLENDİRME

  Uzman Eğitici personel tarafından projenin tanıtımı yapıldı. Proje tanıtımına katılan ilçe ve okul yöneticileri koordinasyonunda liselerde uzman eğitici personel ve rehber öğretmenler tarafından; ortaokulların 6. ve 7. sınıf kız öğrencileri ile annelerine ve erkek öğrencilere; gençlerde ergenlik dönemine girerken meydana gelen bedensel, ruhsal ve sosyal değişimlerin neler olduğu konularında Milli Eğitim Temel Kanununun genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda bilgilendirmek suretiyle eğitim verileceği söylendi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir