Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
485.657
-2.09%
-2ºC
İstanbul
Çok bulutlu -2 C

  Hatay Dörtyol'da Öğretmenler Günü turnuvası başladı

  Geçen yıl 9 Ocak İlkokulu'nun birinci olduğu ve bu yıl 2. si düzenlenen "Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası" Hatay Dörtyol'da başladı.
  • 21.11.2014 - 14:49
  Hatay Dörtyol'da Öğretmenler Günü turnuvası başladı

  Hatay Dörtyol da Öğretmenler Günü turnuvası başladı #1

  Dörtyol Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 24 Kasım'da ödül töreniyle sona erecek turnuvaya öğretmenlerden oluşan 12 takım katılıyor.

   

  ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NE ÖZEL TURNUVA

  Gruplarında ilk iki sıraya yükselen takımların yarı final ve final oynayacağı bildirildi. Geçen yıl ilki yapılan ve 9 Ocak ilkokulu'nun 1. olduğu, bu yılda 2. si düzenlenen turnuvanın amacının, Milli Eğitim personeli arasında birlik ve beraberliğin artırılması, spor ve voleybol faaliyetlerinde farkındalığının artırılması, yetişkinlere hayat boyu spor alışkanlığının kazandırılması, ders dışı faaliyetlere ve spor aktivitelerine öğretmenlerin yönlendirilmesi ve sonrasında daha aktif sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri, 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel bir faaliyet düzenlenerek günün anlam ve öneminin artırılması amaçlanmaçlandığı bildirildi.

  Hatay Dörtyol da Öğretmenler Günü turnuvası başladı #2

  TURNUVAYA KATILAN OKULLAR

  Turnuvaya, geçen yılın şampiyonu 9 Ocak ilkokulu, Mehmet Akif Ortaokulu, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kara Hasan Paşa Ortaokulu, Ocaklı Ortaokulu, İmam Hatip Lisesi, Dörtyol Meslek Teknik Anadolu Lisesi, Gazi İlkokulu, İlk Kurşun İlkokulu, Yeniyurt Ortaokulu, Fatih Ortaokulu ve Şehit Ayhan Say Kız Teknik Meslek Lisesi katılıyor.

  Hatay Dörtyol da Öğretmenler Günü turnuvası başladı #3

  KUPA TÖRENİ YARIN YAPILACAK

  Kupa töreni, yarın saat 17:30'da Dörtyol İlçe Kaymakamı Recep Soytürk, Dörtyol İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Toksoy, Milli Eğitim şube müdürleri, müdürler, idareci, öğretmenler ve Dörtyol halkının katılımıyla gerçekleştirilecektir.


  Görüş Bildir