Euro
15.6514
0.65%
Dolar
13.7927
0.77%
Altın
788.56
0.47%
Borsa
2.049
2.23%
Bitcoin
693.481
-0.19%
14ºC
İstanbul
Güneşli 14 C

  İstanbul Medya Akademisi yeni eğitim yılına başlıyor

  Türkiye'nin yeni medya merkezi olan İstanbul Medya Akademisi, Ekim ayında yeni eğitim-öğretim yılına başlayacak.
  • 13.09.2014 - 12:48
  İstanbul Medya Akademisi yeni eğitim yılına başlıyor

  İstanbul Medya Akademisi'nde okumak, sunduğu geniş uygulama fırsatlarıyla öğrencilerinin mesleki tecrübe edinmelerini sağlıyor.

  İstanbul Medya Akademisi yeni eğitim yılına başlıyor #1

  ALANINDA UZMAN İSİMLER EĞİTİM VERECEK

  İstanbul Medya Akademisi'nin öğrencileri, her bir dersi alanında uzman, sektörün deneyimli kadroları eşliğinde uygulamalı olarak öğrenir. Ayrıca projeleri ile öne çıkan başarılı öğrencilerinin kendi projelerine yapım ve uygulama destekleri verir. Fikir ve projeleri ile öne çıkan öğrencilerinin ulusal ve uluslararası platformlarda yer alabilmeleri için mevcut imkanlarını seferber eder.

  EĞİTİM VERECEK İSİMLER

  İstanbul Medya Akademisi bünyesinde; Meltem Cumbul, Devrim Yakut, Gökhan Tiryaki, Semir Aslanyürek, Koray Demir, Mahmut Fazıl Coşkun, Tarık Tufan, Hasan Kaçan, Turan Kışlakçı, Saadet Oruç, Seval Çöpür, Oğuz Koloğlu gibi alanlarında başarılı isimlerin eğitim verecek.

  İstanbul Medya Akademisi yeni eğitim yılına başlıyor #2

  NEW YORK FİLM ACADEMY İLE MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ VAR

  Aynı zamanda etkin bir yapım evi olan İstanbul Medya Akademisi, New York Film Academy ve Marmara Üniversitesi gibi önemli okullarla yaptığı işbirliği ile bu üretim süreçlerine öğrencilerini dahil ederek geleceğin seçkin medyacılarının doğmasını sağlar.

  İstanbul Medya Akademisi yeni eğitim yılına başlıyor #3

  SON BAŞVURU TARİHİ 25 EYLÜL

  İstanbul Medya Akademisi’ nin, öğrencilerin taleplerini dile getirebilecekleri, amaçlarını gerçekleştirebilecekleri, hedeflerini güçlendirebilecekleri uygun programlara başvurular için son katılım tarihi 25 Eylül olarak belirtildi. Başvurularınızı www.medyaakademisi.com.tr adresinden ya da 0 212 452 66 66 telefon numarasından yapabilirsiniz.

  İstanbul Medya Akademisi yeni eğitim yılına başlıyor #4

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir