Dolar
7.218
2.4614%
Euro
8.5854
2.4914%
Altın
2062.78
1.2034%
Borsa
1034.4
-5.2573%
G. Altın
479.494
3.8346%
Bitcoin
85783.38
4.6885%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  İstanbul Valisi Mutlu öğrencilerin gönlünü aldı

  İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'dan öğrencilerin kar tatili isteklerine Twitter'dan yanıt
  • 07.01.2013 - 23:15
  İstanbul Valisi Mutlu öğrencilerin gönlünü aldı

  İstanbul Valisi Mutlu öğrencilerin gönlünü aldı #1

  İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, öğrencilerin okulların tatil edilip edilmeyeceğine ilişkin yoğun tweet'lerine yanıtını Twitter hesabından verdi.

  TWİTTER'DAN ÖĞRENCİLERE SESLENDİ

  Vali Mutlu, merakla bekleyen öğrencilere hitaben attığı mesajında, "Kar durdu,yollar açık, eğitime bir engel görülmüyor, o nedenle okullarınız yarın açık olacak. Sabaha kadar durumu takip edeceğim genede. Siz bu durumda dersler için okullar hiç tatil olmayacak gibi çalışmaya devam edin, sınavları olanlara başarılar diliyorum" dedi.

  TATİL ET ADETA ŞİFRENİZ OLDU

  Vali Hüseyin Avni Mutlu, kar tatili bekleyen öğrencilere twitter hesabından yanıt verdi. Kar yağışı nedeniyle okulların tatil edilip edilmeyeceğine merakla bekleyen ve konuyu "VALIOKULLARITATILET" etiketiyle gündemin (trand topic) ilk sıralarına taşıyan öğrencilerin yoğun tweet'lerine sessiz kalmayan Vali Mutlu, Twitter hesabından şu açıklamaları yaptı: "Kar yağışını yakinen takip ediyoruz. Egitime engel oluşturacak bir yoğunluk olursa tatil düşünülebilinir. Sevgili gençler, öğrenciler yoğun mesajlarınızı alıyorum saatlerdir. Kar tatili diye yazmaktan yoruldunuz. Sizi çok seviyorum, bunu bilmelisiniz. Keşke sizi hep mutlu edebilsem. Çok güzel esprilerinizin yani sıra Vali Amcaaaa diye sitemlerinizi de okuyorum. TATİL ET adeta şifreniz oldu. Fakat kar durdu, yollar açık, eğitime bir engel görülmüyor, o nedenle okullarınız yarın açık olacak. Sabaha kadar durumu takip edeceğim genede.

  BU TWEET'LERİ SEVDİNİZ Mİ BİLMİYORUM, FAKAT BEN SİZİ SEVİYORUM"

  Şayet ciddi sıkıntı yaratacak bir gelişme olursa merak etmeyin, o vakit yeni gelişmeyi paylaşırız. Büyük Şehir ve ilçe Bld. yolları açık tuttular. Gecenin soğuk geçeceği bu nedenle buzlanma olabileceği tahmin ediliyor, Belki bunun yaratabileceği mahzurlar olabilir, bunları takip edeceğiz. Siz bu durumda dersler için okullar hiç tatil olmayacak gibi çalışmaya devam edin, sınavları olanlara başarılar diliyorum. Bu tweetleri sevdinizmi bilmiyorum, fakat ben sizi seviyorum, sevsen böyle yapmazdın Vali amca demeyin üzülürüm, hepiniz çok değerlisiniz. Gönül bahçemizin mis kokulu gençlerini, istikbalimizin parıldayan güneşlerini, sizleri, güzel gözlerinizden muhabbetle öpüyorum.

  Görüş Bildir