Dolar
7.3284
-0.1267%
Euro
8.6091
-0.0766%
Altın
2028.25
0.0335%
Borsa
1075.52
1.4077%
G. Altın
477.743
-0.1475%
Bitcoin
86643.01
-0.5243%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C
  Milli Eğitim'de devir teslim

  Milli Eğitim'de devir teslim

  Ömer Dinçer, Milli Eğitim Bakanlığı görevini, yeni Bakan Nabi Avcı'ya devretti.
  • 25.01.2013 - 13:42
  Milli Eğitim'de devir teslim

  Ömer Dinçer, Milli Eğitim Bakanlığı görevini, düzenlenen törenle Nabi Avcı'ya devretti. Yeni göreve başlayan Milli Eğitim Bakanı Avcı, ilk mesajını karnelerini alan öğrencilere verdi. Nabi Avcı'yı, Milli Eğitim Bakanlığı'ndaki makamına girişinde, Ömer Dinçer karşıladı. Bakan Avcı, Ömer Dinçer'in ardından yaptığı teşekkür konuşmasında, bugün öğrencilerin karne aldığını hatırlattı.

  Milli Eğitim de devir teslim #1

  BAKAN AVCI ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERE SESLENDİ

  Bakan Nabi  Avcı, karne alan öğrenciler ve yarıyılı tamamlayan öğretmenlere yönelik, ''Onları tebrik ediyorum, iyi bir tatil diliyorum. Karnelerde kendi emeklerini, gayretlerini, heyecanlarını, başarılarının ifadesini gören öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Onlara da hayırlı sömestir tatili diliyorum'' ifadelerini kullandı.

  Milli Eğitim de devir teslim #2

  DİNÇER EĞİTİM CAMİASINA TEŞEKKÜR ETTİ

  Milli Eğitim eski Bakanı Ömer Dinçer, göreve geldiği günden bu yana eğitim için sayısız reformlar yaptıklarını ve projeler yürüttüklerini belirterek, emeği geçen herkese, çalışma arkadaşlarına ve eğitim camiasına teşekkür etti.

  Milli Eğitim de devir teslim #3

  İşte Dinçer'in o vedası

  ''Değerli mesai arkadaşlarım, Milli Eğitim Bakanlığı'nda göreve geldiğimiz günden bu yana eğitim için sayısız reformlar yaptık, projeler yürüttük. Pek çok yeniliği hayata geçirmenin gururunu beraber yaşadık. Bu süreçte benimle birlikte bu başarıya imza atan, bu yolda emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarıma ve eğitim camiamıza teşekkür ediyorum.''

  MİLLİ EĞİTİM'DE DEVİR TESLİM

  Milli Eğitim de devir teslim #4

  İşte Nabi Avcı'nın devir sonrası teşekkür konuşması

  "AZ LAF ÇOK İŞ"

  "Ben de doğrusu uzun bir konuşmada ziyade kısa bir teşekkür konuşması yapmak istiyorum. Biz Eskişehir'de böyle bir gelenek başlattık az laf çok iş diye. Ama o kadar çok teşekkür edecek kişi ve kurum var ki bunları ancak özet olarak söyleyebileceğim. 

  Hüseyin Çelik'e, Nimet Baş’a ve son olarak sayın Bakanı Ömer Dinçer’e bugüne kadar bu bakanlığı böyle bir yere getirdiği için teşekkür ediyorum. Üzerine yeni şeyler inşa edeceğimiz bir bakanlık devrediyorsunuz. Bunun için geceli gündüzlü çalıştığınızı, bunun verimlerini de nasıl almakta olduğumuzun yakından şahidiyim Milli Eğitim Komisyonu Başkanı olarak. Kadim dostluğumuza güvenerek biliyorum ki bundan sonra da başımız sıkıştığında sizden yararlanacağımızı biliyorum.

  İnşallah el birliğiyle daha ileriye götürmek için, başlattığınız hayırlı hizmetleri devam ettirmek için, bizde bizden sonrakilere aynı iyi duygularla bu görevi devredebileceğimiz çalışma ortamı diliyorum. Teşekkür ediyor ve sağlık güzellikler diliyorum."

  Görüş Bildir