Petrol
99.19
-0.41%
Euro
18.5302
-0.01%
Dolar
17.9526
0.08%
Altın
1.031
-0.12%
Borsa
2868
0.00%
Bitcoin
432.360
-1.38%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 20 C
  Nabi Avcı'dan Öğretmenler Günü mesajı

  Nabi Avcı'dan Öğretmenler Günü mesajı

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü'nü kutladı.
  • 23.11.2014 - 18:58

  Nabi Avcı dan Öğretmenler Günü mesajı #1

  24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı bir mesaj yayınladı. Bakan Avcı öğretmen, öğrenci ve velilere verdiği görüntülü Öğretmenler Günü mesajında bu günün anlamını içten ifadelerle açıkladı.

   

  KURŞUN KALEMLERİ YİNE YANINDAYDI

  Nabi Avcı'nın görüntülü mesajında yine bir ayrıntı dikkat çekti. Bakan Avcı'nın bir an olsun yanından ayırmadığı kurşun kalemleri yine masasının köşesinde yerini almıştı. Nabi Avcı, herhangi bir amaçla nereye giderse gitsin hiçbir zaman kurşun kalemlerini yanından ayırmamasıyla biliniyor..

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın Öğretmenler Günü mesajı

  İŞTE NABİ AVCININ ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJININ TAMAMI

  "Sevgili öğretmenlerim, Bildiğiniz gibi, Atatürk´ün 24 Kasım 1928 yılında ´başöğretmen´ sıfatını alması vesilesiyle, 24 Kasım gününü her yıl Öğretmenler Günü olarak kutluyoruz. Ben de bütün öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü gönülden kutluyorum.

  Öğretmenlik bir ömür boyu sürer ama görünüşte emekli olmuş öğretmenlerimize de sağlık ve mutluluk içerisinde nice yıllar diliyorum. Aramızdan ayrılmış olan bütün öğretmenlerimizi rahmetle ve şükranla anıyorum.

  Öğretmenlerimizin ülkemizin dört bir yanında nasıl fedakarca görev yaptıklarını görüyoruz, biliyoruz. Geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın eğitimi uğruna verdikleri emekleri büyük bir takdir ve şükranla karşılıyoruz.

  Sevgili öğretmenlerim, Sizlerin de yakinen müşahede ettiğiniz gibi, şu son yıllarda, eğitim konusunda yüzümüzü güldüren, milletçe hepimizi gururlandıran çok önemli gelişmeler kaydettik. Ama eğitim alanında elde edilen hiçbir gelişmeyi, hiçbir başarıyı yeterli göremeyiz. Bu yüzden öğretmenlerimize ve öğrencilerimize durmadan, yorulmadan çok daha iyi imkanlar sağlamanın gayreti içerisinde olacağız. Bu vesileyle tekrar 24 Kasım Öğretmenler Gününüzü kutluyor, gözlerinizden öpüyorum."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir