Petrol
83.01
-2.99%
Euro
19.5552
0.03%
Dolar
18.6396
0.01%
Altın
1.059
-1.66%
Borsa
4958
0.00%
Bitcoin
321.170
-0.88%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C

  Okul online ortamda aranacak

  Ailelere okulların özelliklerini karşılaştırma imkanı sunan 'www.akilliokullu.com' eğitim portalı açıldı.
  • 29.05.2013 - 10:20
  Okul online ortamda aranacak

  Okul online ortamda aranacak #1

  Akıllı Okullu portalı anne babalara kapsamlı bir rehber sunarak çocuklarının eğitim sürecini yönlendirmelerine destek olmayı amaçlıyor. 

   

  YAŞADIĞINIZ YERE EN YAKIN OKULU BULUN

  Portal, il ve ilçeye göre yakın çevredeki anaokulları dahil tüm okulları haritada gösteriyor. Böylelikle seçilen kriterlere en uygun ve yaşadığınız yere en yakın okulu kolaylıkla bulunabiliyor. Aileler çocukları için en doğru okulu araştırma aşamasında ihtiyaçları olan her türlü bilgiye Akıllı Okullu'da ulaşabiliyor.

  AİLELERİN OKULLARLA İLGİLİ TECRÜBELERİNDEN YARARLANIN

  Çocukların eğitimi, sağlığı, psikolojisi ve daha yüzlerce kaliteli bilgi ailelerin hizmetine, online ortamda sunuluyor. Online ortam sayesinde okulların kendilerini en doğru mecrada tanıtmalarına olanak sağlıyor. Aileler burada diğer ailelerin tecrübelerini ve okullarla ilgili deneyimlerini de bulabiliyor. Bu sayede okulları tek tek gezmeye gerek kalmıyor.

  ÖĞRENCİLERE BURS İMKANI

  Aileler ve çocuklar burs imkanlarından etkinliğe, sınav takviminden yeni eğitim kurumlarına en güncel haberleri, incelemeleri Akıllı Okullu'da bulabiliyor. Eğitimle ilgili yurtiçi ve yurtdışındaki son araştırmalar, uzmanların çocuk gelişimiyle ilgili önerileri, okul başarısını artırmanın bilimsel yöntemleri Akıllı Okullu'nun dosyalarında yer alıyor. Yaz okulu, sanat etkinlikleri, spor aktiviteleri, çocukların eğitimine destek olan kişisel gelişim kurslarını da online ortamda bulmak mümkün.


  Görüş Bildir