Euro
15.0882
-0.94%
Dolar
13.5192
-0.96%
Altın
777.5830
-1.33%
Borsa
1983
-0.73%
Bitcoin
512.945
-0.28%
4ºC
İstanbul
Çok bulutlu 4 C

  Smartcon2016 İstanbul Early Bird fırsatı için son hafta

  Smartcon İstanbul, 2. yılında 1000’in üzerinde katılımcıyı ağırlamayı hedefliyor.
  • 28.04.2016 - 17:17
  Smartcon2016 İstanbul Early Bird fırsatı için son hafta

  Smartcon2016 İstanbul Early Bird fırsatı için son hafta #1

   

  2 günlük zirve, 3 ana konferansa ev sahipliği yaparak büyük veri, IoT ve girişimcilik sektörünü derinlemesine ele alacak. Büyük veri, nesnelerin interneti, disruptive (yıkıcı) teknolojiler ve bunların iş uygulamaları üzerine dünya standartlarında yüksek kaliteli içerik, uzman görüşleri ve sunumlar daha etkin stratejiler belirlemeniz için size ilham kaynağı olacak.

  BİREYSEL BAŞARI HİKAYELERİ ANLATILACAK

  Alanında dünyanın önde gelen düşünce liderleri ve trend analistleri büyük veri teknolojileri ile entegre edilmiş inovatif iş modelleri üzerine değerlendirmelerini ve gelecek tahminlerini sunarken, geçmişteki kurumsal ve bireysel başarı hikayelerini nasıl gerçekleştirildiklerini anlatacaklar.

  Global trendler ve iş modellerinin Türkiye ve farklı sektör şartlarına göre değerlendirileceği zirvede aynı zamanda yenilikçi ve yüksek teknoloji odaklı start-up ekosisteminin paydaşları bir araya gelerek Ar-Ge, yeni teknolojiler, ileri analitik, yapay zeka ve IoT alanlarında bilgi paylaşımında bulunacaklar. smartcon2016 Istanbul, ikinci yılında 1000+ katılımcısıyla Big Data Connected World, Nesnelerin İnterneti ve Start-up ekosistemini derinlemesine işleyecek.

  smartcon | Big Data, Connected World

  Gelişmiş analitik yöntemlerin, büyük verinin yarattığı etkilerin iş uygulamaları ile birlikte ele alınacağı konferansta, dünyanın önde gelen konu uzmanlarının yer alacağı ortak oturumların yanında, paralel oturumlarla konular derinlemesine ele alınacak.

  smartcon | IoT Day

  Industrial Internet Consortium işbirliği ile gerçekleştirilen günde, akıllı evler, şehirler, fabrikalar gibi konular derinlemesine incelenerek dünyadan en iyi iş uygulamaları ile birlikte bölgesel durum değerlendirmeleri gerçekleştirilecek.

  smartcon | Start-up Day

  Analitik, büyük veri ve IoT ekosisteminin büyümesi için kilit noktada bulunan girişimcilik alanı, smartcon kapsamında 1 tam gün olarak ele alınacaktır. Konu uzmanları ile gerçekleştirilecek global ve yerel değerlendirmelerin yanında, bu alanlarda öne çıkan girişimci firmaların sunumları ile kendilerini tanıtmaları ve fikirlerini geniş kitlelere ulaştırmalarını sağlanacak.

  Analytics Center hakkında

  Çağlar Göğüş, Hamit Hamutçu ve Emre Yayıcı tarafından, EMEA bölgesinin düşünce liderliği, bilgi ve mükemmeliyet merkezi olma vizyonuyla kurulmuştur. Analytics Center, topluluk liderlerini ve uzmanları, çeşitli organizasyonlarda farklı rol, pozisyon ve geçmişleri bulunan kişilerle bir araya getiren, paylaşım ve işbirliğini misyon edinmiş bir merkez olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda büyük ve gelişmiş analitik yetkinlikler ve bunların iş uygulamaları ile ilgili uluslararası eğitimler sunmaktadır. Analytics Center, yönetimin tüm seviyelerinde ve karar alma süreçlerinde, veri odaklı analitik metodoloji ve teknolojilerin kullanımı ile ilgili uluslararası ortakları ile danışmanlık hizmeti vermektedir.

  smartcon hakkında

  smartcon, Analytics Center tarafından, İstanbul, Dubai ve Johannesburg’da düzenlenen yenilikçi bir iş etkinliği serisidir. Analitik,büyük veri, nesnelerin interneti ve akıllı karar mekanizmaları gibi konularda fikir liderleri ve trend analistleri ile iş ve teknoloji profesyonellerini bir araya getirmeyi amaçlayan smartcon zirveleri, üst seviye karar vericilere içgörü ve öngörü sağlarken, aynı zamanda paylaşımda bulunabilecekleri, fikir alışverişi ve işbirliği yapabilecekleri bir platform oluşturur.


  Görüş Bildir