Euro
11.0868
0.06%
Dolar
9.5329
0.35%
Altın
546.56
0.25%
Borsa
1.455
0%
Bitcoin
599.999
0.52%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C

  Üniversitelerde e-Diploma dönemi

  E-Belge Yönetim Sistemi kullanan üniversitelerde bu yıl mezun olan öğrencilere e-Diplomaları teslim edilmeye başlandı.
  • DHA
  • 20.06.2018 - 09:50
  Üniversitelerde e-Diploma dönemi

  Dijital dönüşüm, her geçen gün her ölçekten işletme ve kurum için bir tercih olmaktan çıkıp, zorunluluk haline geliyor. Üniversiteler de dijital dönüşümü başlatan kurumlar arasında yer alıyor.

  E-Belge Yönetim Sistemi kullanan üniversiteler e-Diploma uygulamasıyla diploma işlemlerini artık çok daha hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştiriyor.

  ZAMAN VE MALİYET TASARRUFU

  Bilkent Cyberpark firmalarından CBKSoftun Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Coşkun, "Ülkemizde bugün itibarıyla devlet ve özel olmak üzere toplam 206 üniversite bulunmakta. Her iki üniversiteden biri tarafından tercih edilen en Vision Elektronik Belge, Form ve Süreç Yönetim Sistemimiz sayesinde üniversitelerde ciddi bir zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor. Geliştirdiğimiz enVision yazılımı sayesinde üniversitelerimizin kağıt bazlı tüm iş süreçlerini kesintisiz otomasyon ile tam entegre dijital bir ortama aktarıyoruz. Elektronik imzalı diploma uygulaması da bu anlamda kayda değer bir örnek. Uygulama ile geçici mezuniyet belgeleri tarihe karışırken, yeni mezunlar artık uzun süre beklemek zorunda kalmadan diplomalarına kavuşuyor." dedi.

  Üniversitelerde e-Diploma dönemi #1

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir