Euro
15.4280
-0.99%
Dolar
13.5192
-0.46%
Altın
789.6610
-0.71%
Borsa
2,072.93
0.11%
Bitcoin
585.374
-0.44%
7ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 7 C
  Bakan Albayrak: Bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz

  Bakan Albayrak: Bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz

  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Zonguldak açıklarındaki Sakarya Gaz Sahası'nda 320 milyar metreküplük doğalgaz keşfinin ardından arayan ve mesaj atan herkese teşekkür etti.
  • AA
  • 22.08.2020 - 05:44

  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Türkiye tarihinin en büyük doğalgaz rezervinin keşfedilmesinin ardından vatandaşların verdiği tepkilere teşekkür etti.

  "SİZLERİN DESTEĞİYLE HEYECANLI VE MUTLUYUZ"

  Albayrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "müjde" açıklamasına vatandaşın verdiği tepkileri gösteren fotoğraflara yer verdiği paylaşımında, "Halkımızın teveccühüne layık olmak için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bize güvenen, yanımızda olan, arayan, mesaj atan herkese Teşekkür ediyoruz. Ağzı dualı, gönlü tertemiz milletimize de şükranlarımızı sunuyoruz. Sizlerin desteği ile heyecanlıyız, mutluyuz ve gururluyuz." değerlendirmesinde bulundu.

  Bakan Albayrak: Bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz #1

  "ZAFER İNANANLARINDIR"

  Öte yandan Albayrak, 2017 yılında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olduğu dönemde başlatılan sondaj çalışmalarından bugüne yapılan faaliyetlerin anlatıldığı bir videonun da yer aldığı başka bir paylaşımında ise şu cümlelere yer verdi:

  "Zafer, inananlarındır. İnanıyorsanız ve çalışıyorsanız Cenab-ı Allah her işin sonunu hayra tevdi ediyor. Zaferler ayındaki tarihi keşfimiz, milletimiz, bölgemiz ve ülkemiz için hayırlı uğurlu olsun. Bize bu mutluluğu yaşatan Rabbimize sonsuz hamd-ü senalar olsun."

  Berat Albayrak: Ne doğu ne batı, yeni eksen Türkiye VİDEO


  Görüş Bildir