Euro
9.9386
0.16%
Dolar
8.3659
0.22%
Altın
486.33
-0.08%
Borsa
1.4
0%
Bitcoin
322.979
-3.84%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Jolly Tur 25 yaşında

  Jolly Tur, sektördeki 25'inci yılını İstanbul WOW Otel'de gerçekleşen görkemli bir davet ile kutladı.
  • 12.02.2012 - 15:00
  Jolly Tur 25 yaşında

  Jolly Tur 25 yaşında #1

  Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın katılımıyla gerçekleşen 25'inci yıl daveti , iş, sanat, spor, medya ve cemiyet hayatından ünlü isimleri bir araya getirdi.

  Jolly Tur'un kurucusu ve Onursal başkanı Sinan Vardar geecede duygusal bir konuşma yaptı. "Hayata yeniden gelseydim yine turizci olurdum ve yine tülin'le evlenirdim" diyerek söze başlayan Vardar'ı bakanlar Egemen Bağış ve Ertuğrul Günay da ayakta alkışladılar.

  GÜNAY'DAN SİNAN VARDAR'A TEŞEKKÜR

  Vardar konuşmasında futbolu ve Beşiktaş'ı çok sevdiğini belirterek,
  "Beşiktaş'ın geleceği yetiştireceğimiz gençlerin başarılı olmasıyla ışıklanır. Bu atılımı yapmak zorundayız" dedi. Vardar'ın konuşma sonrası tebrik eden Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, "Bugün herkes burada sadece Beşiktaşlı yöneticileri göremiyorum. Sinan Bey hatırına bugün programımda değişiklik yapıp buraya geldim. Stat konusunu açmak bile istemiyorum çünkü Sinan bey'in ikna gücü çok fazla. Benim buraya geleceğim belliydi. Beşiktaşlı diğer yöneticilerin buraya gelmemesi beni rahatlattı" dedi.

  25. YAŞINI KUTLADI

  Sektördeki 25 yılllık tecrübesi ile sunduğu kaliteli hizmeti, satış öncesi ve sonrasında uyguladığı müşteri memnuniyeti yönetimi ile turizm sektörünün öncü kuruluşu Jolly Tur, 10 Şubat Cuma günü İstanbul WOW Otel'de sektördeki 25'inci yıl şerefine çok özel bir davet gerçekleştirdi. Jolly Tur Onursal Başkanı Sinan Vardar, Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Yönetim Kurulu Üyesi Mert Vardar, Genel Müdür Figen Erkan, Mali İşler Koordinatörü Ayfer Çakır'ın ev sahipliğinde gerçekleşen 25. Yıl Kutlama Daveti'ne Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış da katıldı.

  Türsab Başkanı Başaran Ulusoy, Türofed Başkanı Osman Ayık'ın da bulunduğu Jolly Tur 25. Yıl Daveti'ne çok sayıda iş, sanat ve cemiyet hayatının seçkin isimleri de katıldı.

  "500 BİN KİŞİYİ TATİLE GÖTÜRECEĞİZ"

  Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, gecede yaptığı konuşmada şunları söyledi;

  Bu 25 yıl önemli bir süreçti. Bugün baktığımızda 300 bin misafiri taşıyan, yüzde 99'luk misafir memnuniyeti taşıyan ve artık koşmaya hazır Jolly Tur var. Bu yıl 500 bin kişiyi tatile götürmeyi hedefliyoruz. Bütün dostlarımız, bu gecede bizi yalnız bırakmadılar. En önemlisi de acentelerimiz. Bu bizim için çok çok önemli. Jolly Tur, sektörde koşacak, daha fazla yeniliği olan bir şirket olacak.
  Artık iç Pazar otelciler için olmazsa olmaz bir Pazar haline geldi. Hepinize binlerce kez teşekkür ediyorum. Son sözümü söylüyorum, "Sadece Jolly Tur"

  EGEMEN BAĞIŞ: SİZLERİN TURİZMDE BÜYÜK EMEĞİ VAR

  Hemen ardından sahneye çıkan Egemen Bağış ise şu konuşmayı yaptı;
  Türkiye, sizin sayenizde turizm gelirlerinde rekor kırdı. Ben turizmcileri müzakere heyetimizin doğal üyeleri olarak görüyorum. Çünkü bu süreçte karşı karşıya kaldığımız en büyük zorluk önyargılar. Türkiye tanıtımında sizlerin çok büyük emeği var, hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah Jolly Tur'un 50. kuruluş yıldönümünde görüşmek üzere diyorum, teşekkürler."

  BAKAN GÜNAY: İYİ Kİ VARSINIZ

  Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ise şu konuşmayı yaptı;
  "Bu akşam buradaki en mutlu insanlardan biriyim. Bu ülkede kültür ve turizm işlerini bir miktar üretmekten sorumlu bir insanım. Jolly Tur'un 25 yıllık tarihine tanıklık ediyor, bu alandan sorumlu bir bakan olarak dünyanın yaşadığı krizde, Türkiye'nin sunduğu bütün imkanlarında kalitesinin yükseldiğini ve ülkeye gelenlerin büyük çoğunlukla memnun ayrıldığını gören bir bakan olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bunun için turizm alanında çalışan bütün arkadaşlarıma ülkem adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum. İyi ki varsınız. Allah Türkiye'mize çok daha iyi günler göstersin"

  "TÜRKİYE'YE HİZMET ETMEKTEN GURURLUYUZ"

  Jolly Tur'un diğer önemli ismi Mert Vardar da Jolly tur'un büyük hedefleri gerçekleştiğini belirterek kendilerine destek olan kişi ve kuruluşlara teşekkür etti.
  Mert Vardar, "Çok iyi bir takımız. Türkiye'ye hizmet etmekten gururluyuz" ifadesini kullandı. vardar konuşmasının sonunda da Jolly Tur çalışanlarını sahneye davet etti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir