Kalorifer tesisatında Çin'e kafa tutan firma

hüseyin günay

1974 yılında Hüseyin Günay tarafından temelleri atılan, ısıtma ve doğalgaz vanaları üretimine başlayan, bugünlerde ise Çin'e radyatör vanaları ihraç eden GÜNAY A.Ş kalitesiyle fark yaratmış, üretimini günümüzde de devam etti.

Isıtma sistemleri alanında dünya devi olan Çin'le yarışan Günay AŞ, 40 yıllık serüveninde ihracat rekorları kırıyor. Firma sahibi Hüseyin Günay'la gerçekleştirdiğimiz kısa röportajda şirketin bugünlere nasıl ulaştığını konuştuk.

1995 SENESİNDE DOĞALGAZ VANALARI ÜRETİMİNE BAŞLANDI

Firma sahibi Hüseyin Günay, firmanın 1995 senesinde İstanbul'da başlayan Doğalgaz projesi doğrultusunda ısıtma ve doğalgaz vanaları üretimine başladığını söyledi. 1998 senesinde kendi üretim tesislerinde, GÜNAY tesisat armatür A.Ş unvanıyla üretime devam ettiklerini belirten Günay, önceliklerinin kalite olduğunu vurguladı.

Kalorifer tesisatında Çin'e kafa tutan firma

"GÜNAY A.Ş. YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA ARANILAN BİR MARKA"

Hüseyin Günay, Günay A.Ş'nin başarısını kaliteli ürün anlayışıyla özdeşleştirdiğini söyledi. Kalite anlayışının firmadaki tüm birimlerde benimsendiğini belirten Günay, "Günay A.Ş bugün itibariyle yurtiçi ve yurtdışında aranılan bir marka durumundadır. Aylık 200 ton pirinç işleme kapasitesine sahip olan firmanın üretiminin %60'ını yurtdışına ihraç etmekte" dedi.

Kalorifer tesisatında Çin'e kafa tutan firma

"FİRMA, 25 AYRI ÜLKEYE İHRACAT YAPIYOR"

Çine radyatör vanaları ihraç ettiklerini söyleyen firma sahibi Günay, "Özellikle vana ihracatında en büyük ülke olan Çin’e yapılan ihracat bize ayrı bir gurur vermektedir. Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu ve Asya olmak üzere 25 ayrı ülkeye ihracat yapılmaktadır. Sürekli iyileşmeyi kendine hedef olarak benimsemiş olan firmamız, yasal mevzuatlara uyarak müşteri odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürün ve ürün kalitesi ile müşterilere güven vermeyi kendisine prensip edinmiştir. Ürün çeşitliliği ,uluslararası standartlar ve ileri teknolojinin kullanımını tercih etmek bu düşüncenin ispatıdır." ifadesinde bulundu.