Euro
10.0481
0.08%
Dolar
8.4712
-0.04%
Altın
493.56
-0.09%
Borsa
1.414
0.35%
Bitcoin
334.490
3.88%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  Sigortam.net'ten taraftara özel kasko

  Sigortam.net'ten, takımını desteklemek isteyen taraftarlara özel kasko ürünleri..
  • 16.02.2012 - 16:52
  Sigortam.net'ten taraftara özel kasko

   Sigortam.net ten taraftara özel kasko #1

  Galatasaray, Trabzonspor, Bursaspor ve Denizlispor taraftarları kasko sigortalarını Sigortam.net'ten takımlarının logoları ile satın alırken, aynı zamanda takımlarını da destekleme fırsatı buluyor.

  Türkiye'nin internet üzerinden sigortacılık hizmeti veren ilk ve en büyük firması olan Sigortam.net, Şubat ayından itibaren takımlarını desteklemek isteyen taraftarlar için hazırlanmış olan özel kasko ürünlerini müşterilerine online olarak sunmaya başladı.

  HDI Sigorta'nın Galatasaray ve Bursaspor, Anadolu Sigorta'nın ise Trabzonspor ve Denizlispor ile yaptıkları işbirlikleri sonucu doğan ürünler ile, taraftarlar hem arabalarını güvence altına alıp, hem de takımlarına destek oluyor.

  Taraftar takımına nasıl destek olabilir?

  Galatasaray, Trabzonspor, Bursaspor ve Denizlispor taraftarlarına özel hazırlanan kasko ürünlerini satın alarak takımına destek olmak isteyen taraftarın tek yapması gereken; www.sigortam.net adresinden kasko karşılaştırması yaparak veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı'nı arayarak, ihtiyaçlarına en uygun kasko sigortasını belirlemek.

  Taraftarlar kasko sigortasını satın alırken, takımlara özel ürünleri sunan sigorta şirketlerinin poliçelerinin kendi tuttukları takımlarını logosu ile hazırlanmasını talep etmesi yeterli olacak. Takım logosu ile hazırlanan poliçeler, Sigortam.net tarafından ücretsiz olarak taraftarların adreslerine teslim edilecek.

  Gerçek taraftar; aracını güvence altına alırken, takımını da maddi ve manevi desteklemiş olacak.

  Sigortam.net hakkında:

  Sigortam.net, pek çok başarılı internet projesini bünyesinde barındıran İlab Holding çatısı altında, 11 yıldır karşılaştırmalı online sigorta satış hizmetleri vermektedir. Sigorta karşılaştırma alanında Türkiye'de online hizmet veren ilk ve en büyük şirket olan Sigortam.net, sigorta yaptırmak isteyenler ile sigorta şirketlerini şeffaf bir platformda biraraya getirerek hem sigortacılık hem de internet sektöründe pazarın büyümesine önemli oranda katkı sağlamaktadır.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir