taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5824
Euro
7.2526
Altın
1619.57
Borsa
88059.46
Gram Altın
343.252
Bitcoin
41870.76
fuzulev

Emektar taksicilere Hilmi Türkmen'den müjde

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen “Emektar Taksiciler Gecesi”ne Ak Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen ve Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş katıldı.


Whatsapp ile paylaş

Emektar taksicilere Hilmi Türkmen'den müjde

 Taksicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Türkmen sarı ulaşımın emekçilerinin dilek ve dertlerini dinledi. Ortak sorunlarının sağlıklı ve düzenli bir istirahat alanları bulunmaması ve duraklara bağlı olmayan meslektaşları olduğunu öğrendiği taksicilere Türkmen’in müjdesi çok net oldu. “Üsküdar’da taksici dostlarımızın durak sorunu kalmayacak.”  

Emektar taksicilere Hilmi Türkmen'den müjde

Hilmi Türkmen, “Muhalefet partilerinin yerel düzeyde halkı refaha ulaştıracak hiçbir projeleri yok. Bizler ise halkımızın sesine kulak verip onların refahı için geliyoruz.” diyerek sözlerine devam etti. “ Bu aziz millet 10 yıl önce AK Parti’ye ne kadar güvendiyse bugün o güvenin çok daha fazlasına sahip. Bizler de bunun farkındayız ve bize duyulan bu güveni daha da arttırarak yolumuza devam edeceğiz.” diyerek konuşmasını tamamlayan Başkan Adayı Hilmi Türkmen, gecenin davetlilerinden coşkulu bir alkışla sözlerine karşılık aldı

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir