Petrol
98.91
1.55%
Euro
18.5578
0.78%
Dolar
17.9614
0.52%
Altın
1.033
0.35%
Borsa
2868
1.37%
Bitcoin
440.319
2.19%
26ºC
İstanbul
Bulutlu 26 C

  Bursa İnşaat Fuarı yatırımcılar için fırsat olacak

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, 'Bursa İnşaat Fuarı'nın, inşaat ve gayrimenkul sektörüne yeni bir ufuk açacağını belirtti.
  • 21.02.2015 - 11:18
  Bursa İnşaat Fuarı yatırımcılar için fırsat olacak

  nyhbfy

  Bursa İnşaat Fuarı, 9-12 Nisan 2015 tarihleri arasında Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek. BTSO fuar öncesi sektör temsilcilerini bir araya getirdi ve organizasyonla ilgili çalışmaları masaya yatırdı.

  SEKTÖR İÇİN ÖNEMLİ FIRSAT

  BTSO Başkanı İbrahim Burkay, fuarların sektörler için hayati önem taşıdığını belirterek, "İnşaat Fuarı da gayrimenkul yatırımcıları için bir fırsat olacak. BTSO olarak bu fuarı önemsiyoruz. Uluslararası anlamda katılımın yoğun olacağı fuar, sektöre yeni ufuklar açacak" dedi.

  KÖRFEZ SERMAYESİ GELMELİ

  Fuarlarda öncelikli olarak hedef kitlenin iyi belirlenmesi gerektiğini hatırlatan Burkay, inşaat fuarında yabancı yatırımcıların da yer alacağını hatırlatarak, "Sektörün buluşmalarını doğru bir hedef kitle ile sürdürmemiz lazım. Bu sayede fuarlar uluslararası arenada söz sahibi olacaktır. Fuarda yabancı gayrimenkul yatırımcılarını mutlaka getirmemiz lazım. Özellikle Körfez ülkelerinden alım heyetlerini burada ağırlamalıyız. BTSO olarak bu konuda her türlü desteği vermeye hazırız" dedi.

  AYRI BİR HEYECAN KATIYOR

  İnşaat Müteahhitleri Sanayicileri ve İş adamları Derneği (İMSİAD) Başkanı Namık Ziya Mescioğlu da fuarda sektörün tüm dinamiklerini buluşturmak istediklerini söyledi. Özellikle gayrimenkul yatırımcılarını da organizasyona beklediklerini anlatan Mescioğlu, "Bu konuda Bursa Emlak Müşavirleri Odası ile işbirliği içindeyiz. Bu fuarlar, sektöre de ayrı bir heyecan katıyor" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir