Euro
15.0882
-0.94%
Dolar
13.5192
-0.96%
Altın
777.5830
-1.33%
Borsa
1983
-0.73%
Bitcoin
515.085
0.96%
3ºC
İstanbul
Hafif yağmur 3 C
  Çatı katı dekorasyonunun püf noktaları

  Çatı katı dekorasyonunun püf noktaları

  Çatı katlarını ardiye olarak görmekten ve depo olarak kullanmaktan vazgeçerek doğru dokunuşlarla harika bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.
  • 24.08.2015 - 14:30

  Çatı katı dekorasyonunun püf noktaları #1

  Çatı katı artık yeni yapılan evlerin çoğunda var olan ve nasıl değerlendirilmesi gerektiği bir türlü karar verilemeyen bir mekandır çoğu zaman. Ev dekorasyonunda en önemsiz noktalar olarak düşünülür, hatta çoğu evin çatı katı kullanılmayan eşyalarla doludur. Aslında çatı katları ev dekorasyonunda önemsenmese de iyi bir tasarım ile kullanışlı hale gelebildiği gibi oldukça da dikkat çekicidir.

  KÜÇÜK MOBİLYALAR SEÇİN

  Çatı katına mobilya seçilirken oldukça minimum ölçüde seçilmelidir. Bununla birlikte bu alanı ne olarak kullanacağınızda önemlidir. Çocuk odası, çalışma odası, banyo hatta yatak odası olarak bile kullanabilirsiniz.

  Çatı katı dekorasyonunun püf noktaları #2

  ÇATI KATLARINDA STİLİNİZİ YANSITIN

  Çatı katlarını, herzaman sıkıcı, karanlık mekanlar olarak düşünmeyin. Doğru renk, mobilya, aksesuar seçimiyle sıcak,samimi ortamlar yaratabilirsiniz. Renkli yastıklar, kilimler bir anda çatı katını sıcak bir ortama çevirecektir.

  Çatı katı dekorasyonunun püf noktaları #3

  ÇALIŞMAK İÇİN EN UYGUN MEKAN

  Çatı katı dekorasyonu modelleri arasında çalışma odası uygulamasıyla kendinize sessiz, sakin ve gürültüden uzak bir alan oluşturabilirsiniz. Çatı eğiminden oluşan üçgen hacimleri raflarla, dolaplarla değerlendirebilirsiniz.

  Çatı katı dekorasyonunun püf noktaları #4


  Görüş Bildir