Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
493.848
-1.03%
11ºC
İstanbul
Çok bulutlu 11 C
  Coastal stili dekorasyon önerileri

  Coastal stili dekorasyon önerileri

  Kış mevsiminin getirdiği soğuk havadan pek memnun değilseniz, özlediğiniz yaz mevsimini evinizin dekorasyonunda geri getirebilirsiniz.
  • 07.12.2015 - 12:16

  Coastal stili dekorasyon önerileri #1

  Hem yazı geri getirmek hem de koyu renklerin depresif ve bunaltıcı etkisinden sıkılıp daha ferah bir ev dekorasyonu isteyenler için güzel bir önerimiz var: Coastal tarzı dekorasyon. Açık renklerin hakim olduğu, deniz temalı objelerin ve yaz mevsiminin tüm sıcaklığının evlerinize yansıdığı Coastal tarzı dekorasyona sahip evler yaratmak için bazı püf noktalarından faydalanabiliriz. İşte Coastal tarzı ev dekorasyonunun püf noktaları...

  Coastal stili dekorasyon önerileri #2

  ÜÇ TEMEL KURAL: AÇIK RENKLER, DENİZ TEMALI OBJELER VE UÇUK MAVİ

  Coastal tarzı ev dekorasyonu denildiğinde aklımıza ilk gelen; sahil kesimindeki bir evin sakin ve huzurlu dekorasyonudur. Ana renk olarak beyaz ve soft renklerin tercih edildiği Coastal tarzı ev dekorasyonunda, dekorasyonu tamamlayıcısı obje olarak deniz temalı ve balıkçılık ile ilgili her şey kullanılabilir. Deniz ve balıkçılık sahil kesimindeki evlerin dekorasyon tarzına uyan Coastal tarzı ev dekorasyonu için olmazsa olmaz objelerdir.

  Coastal stili dekorasyon önerileri #3

  HEM COUNTRY HEM COASTAL TARZDA EVLER

  Coastal yani deniz temalı ev dekorasyonu açık ve ferah evler yaratmamıza imkân sağlar. Coastal tarzı dekorasyonun en iyi uyum sağladığı dekorasyon tarzlarından birisi de country ve vintage etkili dekorasyon tarzıdır. Ahşap mobilyalar, rustik objeler ve ananenizin evinden keşfettiğiniz vintage her şey; coastal tarzı ev dekorasyonun beyaz ve uçuk mavi renkleri ile birleşince ortaya hem sıcak hem de şık mekanlar çıkacaktır.

  Coastal stili dekorasyon önerileri #4

  MİDYE KABUKLARI İLE DENİZİ EVİNİZE GETİRİN

  Kış mevsiminin soğuk ve kapalı havasına inat, kıpır kıpır bir dekorasyon için Coastal tarzı dekorasyon ideal bir seçin olacaktır. Bu dekorasyon tarzı gücünü deniz temasından aldığı için, tarza vurgu yapmak istiyorsanız deniz ürünleri olan her şeyden yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda en çok tercih edilen dekorasyon objeleri midye kabukları ve deniz fenerleridir. Midye kabukları cam bir fanusun içine koymanız bile, şık bir dokunuş için yeterli olabilir.

  Coastal stili dekorasyon önerileri #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir