Euro
10.1166
0.57%
Dolar
8.5879
0.73%
Altın
485.08
0.95%
Borsa
1.425
0.52%
Bitcoin
407.360
0.41%
25ºC
İstanbul
Güneşli 25 C
  Dekorasyonda salaş mekan trendinin püf noktaları

  Dekorasyonda salaş mekan trendinin püf noktaları

  Rahat ve salaş iç mekanlar oluşturmak isteyenler için olmazsa olmaz dekorasyon stilleri...
  • 18.01.2016 - 10:30

  Ev dekorasyonu tutkunları açısından, özellikle farklı tarzların kullanıldığı dekorasyon trendleri ya da tamamen doğal ve sakin dekorasyon temaları öne çıkmaktadır. Rahat ve salaş mekanların trend hale gelmesi, ev dekorasyonunda da rahat köşelerin, salaş oturma alanlarının oluşturulmasına ön ayak olmuştur. Böylece tamamen konfor temasına odaklanan, biraz grunge biraz da bohem esintiler taşıyan bir dekorasyon tarzı 2015 yılına damga vurmuştur. İşte rahat ve salaş iç mekanlar oluşturmak isteyenler için olmazsa olmaz birkaç dekorasyon önerisi...

  Dekorasyonda salaş mekan trendinin püf noktaları #1

  PUF MİNDERLER İLE KENDİ KÖŞENİZİ OLUŞTURUN

  Bohem stil bir evde de sıklıkla kullanılan dekorasyon objelerinden biri olan büyük puf minderler ile kendinize ait, tamamen rahatlık vaat eden, biraz salaş biraz da özgür alanlar yaratmanız mümkündür. Puf minderlerin yumuşacık dokusu size ihtiyacınız olan konfor ve rahatlığı sağlayarak, günün tüm yorgunluğunu atmanız için ideal bir seçim olacaktır.

  Dekorasyonda salaş mekan trendinin püf noktaları #2

  İÇ MEKANDA HAMAKLAR KULLANIN

  Hamak kullanımı, dış mekânda oldukça tercih edilen ve rahatlığı tartışılmaz bir dekorasyon objesidir. Fakat son zamanlarda hamak kullanımı iç mekanda da oldukça trend bir hal almıştır. Özellikle de rahat ve salaş bir dekorasyon tarzı oluşturmak isteyenlerin, iç mekanlarda hamak kullanarak bu etkiyi kolaylıkla yaratmaları sayesinde hamaklar artık koltuklar ile birlikte kullanılan iç mekân dekorasyon objesi haline gelmiştir.

  Dekorasyonda salaş mekan trendinin püf noktaları #3

  MUMLARDAN FAYDALANIN

  Mumlar, kullanıldığı her alana hem şık hem de sakinleştirici bir dokunuş yapmaktadır. Evinizde rahatlığın ön plana çıktığı bir dekorasyon tarzı oluşturmak istiyorsanız, mumların büyülü etkisinden ve loş ışığın sakinleştirici gücünden faydalanabilirsiniz.

  Dekorasyonda salaş mekan trendinin püf noktaları #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir