Euro
10.1519
0.34%
Dolar
8.6435
0.19%
Altın
493.41
0.24%
Borsa
1.407
1.58%
Bitcoin
378.081
3.63%
17ºC
İstanbul
Bulutlu 17 C

  Demet Akbağ evinin kapılarını açtı

  Ünlü sanatçı Demet Akbağ, Hisarüstü'ndeki evinin kapılarını bir dergiye açtı.
  • 29.01.2016 - 13:25
  Demet Akbağ evinin kapılarını açtı

  Demet Akbağ ile Zafer Çika'nın Hisarüstü'nde altı ay önce taşındığı nostaljik apartman dairesinin bir cephesi masmavi gökyüzü ve deniz ile bütünleşmiş. Evin diğer cephesi ise yeşilliklere sırtını dayamış.

  Demet Akbağ evinin kapılarını açtı #1

  EV 200 METREKARE

  Çift buraya Bahçeköy'deki müstakil villadan taşınmış. O evin büyük olduğunu, şehrin içinde daha küçük ve kullanışlı bir evde olmayı tercih ettiklerini söylüyor. Oğulları Ali'nin okuluna yakın olması taşınma kararlarını hızlandırmış.

  Şanslarına aradıkları kriterlere baktıkları ilk daire burası olmuş. 200 metrekarelik evde balkonlu L bir salon, mutfak, beş oda, bir misafir tuvaleti ve iki banyo bulunuyor.

  Demet Akbağ evinin kapılarını açtı #2

  "MANZARASINA VURULDUM"

  Evi ile ilgili konuşan Akbağ, “Bebek veya Etiler'di aklımızdan ilk geçen semtler. Manzarasını görünce vuruldum buraya. Ben denizi tepeden görmeyi seviyorum böyle. O yüzden yalı hayatı bana hiç uymaz. Evin içi tertemizdi. Tadilat işi de gerektirmedi. Hemen taşınıp, Alaçatı'nın yolunu tutmuştuk. Aslında bu evde yazı hiç yaşayamadık biz.”

  Demet Akbağ evinin kapılarını açtı #3

  MODERN VE KLASİK BİR DEKORASYON

  Evde modern ve klasiğin dengelendiği bir dekorasyon öne çıkıyor. Akbağ, “Zafer ile zevklerimiz çok uyuşur. Onun için rahatlık önemlidir. Gece televizyon karşısında uyuyacağı rahat bir kanepesi olsun yeter”

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir