Petrol
111.45
2.15%
Euro
17.5227
-1.71%
Dolar
16.5504
-1.98%
Altın
971.22
-2.11%
Borsa
2529
-0.97%
Bitcoin
347.026
-4.12%
27ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 27 C

  Atiye Residence satışa çıktı

  HAS-DBN Yatırım Ortaklığı, İstanbul’un yeni iş merkezi Kağıthane’de bulunan Atiye Residence projesini satışa çıkardı.
  • 16.02.2016 - 15:18
  Atiye Residence satışa çıktı

  Ankara merkezli Has Metal ile DBN Mühendislik’in deneyimlerini birleştirerek kurdukları HAS-DBN Yatırım Ortaklığı, İstanbul’un gelişen yerleşim ve iş merkezlerinden Kağıthane’de ilk projeleri Atiye Residence’ın tanıtımını gerçekleştirdi.

  Atiye Residence satışa çıktı #1

  Alışverişten eğlenceye, sağlıktan spora Levent, Maslak, Mecidiyeköy, Şişli, Taksim, Zincirlikuyu gibi İstanbul’un en seçkin merkezlerine olan yakınlığıyla Atiye Residence, şehrin merkezinde bir yaşam sunuyor. Atiye Residence, Levent’ 5 dakika, Maslak’a 7 dakika, Çağlayan’a 5 dakika, Şişli’ye 8 dakika mesafede olmasının yanı sıra TEM Otoyolu ile E-5 Karayolu’na olan yakınlığı ve metro dahil toplu ulaşım araçlarının çeşitliliğiyle de ulaşım açısından birçok avantaj sağlıyor.

  "3 YENİ PROJE HEDEFLİYORUZ"

  HAS-DBN Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Bekar, İstanbul'un dört bir yanını araştırdıklarını dile getirerek; "Atiye Residence ile İstanbul’un gelişen yerlerinden Kağıthane’de erişilebilir lüks konut yatırımına imza atacağız. Atiye Residence’ın yanı sıra uzun vadede Kağıthane, Kemerburgaz ve Topkapı gibi yerleşim yerlerinde yeni projeler hedefliyoruz” dedi.

  Atiye Residence satışa çıktı #2

  "KAĞITHANE İYİ PLANLANMIŞ MASLAK OLACAK"

  HAS-DBN Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Gümüş de toplantıda Atiye Residence’a ilişkin detayları paylaştı. Levent, Maslak, Etiler, Şişli, Çağlayan gibi merkezi iş ve yerleşim yerlerinin tam ortasında bulunduklarına dikkat çeken Hakan Gümüş, “Bir yandan Bomonti-Beşiktaş Tüneli ile Dolmabahçe ve Taksim’e çok yakın, diğer yandan da yapımı devam eden ve 2017 de açılacak olan metro yatırımıyla daha kolay bir ulaşma sahip olacak olan Kağıthane’de büyük ofis ve otel projelerinin yapımı devam ediyor. İnanıyoruz ki Kâğıthane, iyi planlanmış bir ofis ve konut alanı olacak. HAS-DBN Yatırım Ortaklığı olarak, Atiye Sultan Sarayı’na çok yakın olan konumumuz dolayısıyla projeyi Atiye Residence olarak adlandırdık” dedi.

  Atiye Residence satışa çıktı #3

  2017 ARALIK'TA TESLİM EDİLECEK

  “Projeyi Özhisar Konut Yapı Kooperatifi’nden kat karşılığı alarak, 70 milyon TL yatırımla inşa edeceğiz” diyerek sözlerine devam eden Hakan Gümüş; “Projemiz, zemin dahil 17 kattan oluşacak. Her katta 7 daire bulunacak. Toplam 108 dairenin yer alacağı projede daireler 2+1 formatta, 102 metrekare alana sahip olacak. Proje 2017 yılı aralık ayında teslim edilecek" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir