Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
524.683
-8.45%
2ºC
İstanbul
Kar 2 C

  Balance Güneşli'nin yüzde 70'i tamamlandı

  İnşaat sürecinin yüzde 70'inin tamamlandığı Balance Güneşli'de, anahtar teslimi mart 2016'da başlayacak.
  • 26.08.2015 - 14:42
  Balance Güneşli'nin yüzde 70'i tamamlandı

  Türkiye’nin çikolata ve şekerleme sektöründeki en büyük üreticilerinden Şölen Çikolata’nın da sahibi Çoban ailesinin yatırımı ile sektöre güçlü giren Balance Gayrimenkul’ün ilk projesi Balance Güneşli’de teslime yaklaşılıyor. Balance Güneşli satış ofisinde gerçekleştirilen ve projenin inşaat süreci, teknik detayları ve yatırımcıya sunulan avantajlarının paylaşıldığı basın toplantısına, Balance Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çoban ile proje paydaşları Avcı Mimarlık Kurucusu Selçuk Avcı ve Servotel Corporation İcra Kurulu Üyesi Melda Bayraktaroğlu ev sahipliği yaptı.

  Balance Güneşli nin yüzde 70 i tamamlandı #1

  TESLİMLER MART 2016'DA

  Toplantıda, İstanbul’un sürekli gelişen en önemli lokasyonlarından birinde örnek ofis projesine imza atmaktan duyduğu gururu dile getiren Balance Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çoban, “Şirketimize, yenilikçi çizgimize ve İstanbul’a yakışan prestijli bir ofis projesine imza attık. Bugüne kadar iş dünyasında elde ettiğimiz güven ve istikrarı bu alanda da sürdürüyoruz. Mart 2016’da teslimlerini gerçekleştireceğimiz projemiz, sektöre marka projeler kazandırma hedefimizin ilk adımı oldu. Prestije ve kurumsallığa önem veren bir şirket olarak Şölen de projede yaklaşık 6.500 m2 alanda yönetim ofisi ile yer alacak. Teslimlerle birlikte taşınma sürecimiz başlayacak. Balance Güneşli bizim marka projemiz, bundan sonra yatırım ve lokasyon değeri açısından gelecek vadeden, yatırımcısına kar getiren özel projelere imza atmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

  Balance Güneşli nin yüzde 70 i tamamlandı #2

  YENİ ULAŞIM YATIRIMLARI BÖLGEYİ DEĞERLENDİRİYOR

  Şehrin her noktasından kolay ve hızlı ulaşım imkanı sağlayan Balance Güneşli ise, E-5, TEM ve sahil yollarını birbirine bağlayan özel bir konumda yer alıyor. Çevrede inşaatı süren metro hatlarının yanı sıra, metrobüs durakları, Atatürk Havalimanı, 3. havalimanı bağlantı yolu, İstoç, Masko, CNR, Bakırköy İDO, Ataköy Marina gibi önemli merkezlere yakınlığı ile İstanbul’un yatırım değeri en yüksek ve en değerli projelerinden biri olarak hızla yükseliyor. Teknolojisi, mimari yapısı ve şirketlere sunduğu özel hizmetler ile İstanbul’un en iyi projelerinden biri olarak iddiasını ortaya koyan Balance Güneşli, özellikle Ataköy, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bakırköy, Bahçelievler ve Şirinevler aksının tek A + projesi.

  Balance Güneşli nin yüzde 70 i tamamlandı #3

  İSTANBUL'UN YENİ ÇEKİM MERKEZİ

  Yaşanan dönüşüm süreci ile birlikte kamu yatırımlarına, markalı konut projelerine, ofis ve otellere ev sahipliği yapan bölgenin değerinin, yapılan metro çalışmalarıyla da gün geçtikçe arttığını belirten Servotel Corporation İcra Kurulu Üyesi Melda Bayraktaroğlu, “Son dönemde İstanbul Avrupa yakasında en dikkat çeken bölgelerden biri Güneşli oldu. Özellikle Basın Ekspres Yolu ile Mahmutbey arasındaki bölgenin ‘Merkezi İş Alanı’ ilan edilmesinden sonra hızlı bir gelişim süreci yaşandı ve bölge oldukça hareketlendi. Bölge havaalanına yakınlığı, batısında Küçükçekmece, doğusunda Bağcılar ve Bahçelievler ilçelerini kapsayan ve hızla gelişen üç ilçeye sınır olması ile de gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından İstanbul’un büyük fırsatlar sunan bölgesi olarak değerlendiriliyor” dedi.

  Balance Güneşli nin yüzde 70 i tamamlandı #4

  1700 METREKAREYE VARAN OFİSLER

  Balance Güneşli’nin mimari alanındaki paydaşı Avcı Mimarlık, projenin ana fikrini insan ölçekli yaşam düşüncesinden hareketle ortaya koyarken, sosyal hayatın, çalışma hayatının ve alışverişin bir arada olduğu, çevre ile entegre olan bir proje olarak planladı.  Hem Güneşli hem de İstanbul genelinde örnek proje olarak gösterilen Balance Güneşli, 17 dönüm arazi üzerinde toplam 83 bin metrekare inşaat alana sahip. Yatay ve dikey olmak üzere iki farklı mimarinin kullanıldığı projede, toplam 311 bağımsız bölüm yer alıyor. Projede, ‘sürdürülebilir kalite ve güven endeksi’ ön planda tutuluyor. Plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofisler olmak üzere, 40 m2 ile 1700 m2 aralıklarında büyük ve küçük ölçekli şirketlerin her türlü ofis ihtiyacına yönelik alanların yer aldığı projede, şirketlere teknik ve sosyal açıdan ayrıcalıklı hizmetler sunuluyor.

  Balance Güneşli nin yüzde 70 i tamamlandı #5

  ÇALIŞANLARIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK

  Ofis alanlarının daha efektif kullanılabilmesi için katlarda, günlük ve saatlik rezerve edilebilen projeksiyon, televizyon, internet ve diğer teknolojik çözümlerin sunulduğu toplantı odaları yer alıyor. Tüm kullanıcıların hizmetine açık olan toplantı odaları, iş yoğunluğu olan firmalar için özel bir alternatif oluştururken daha küçük metrekareli ofislerin de daha geniş çalışma alanları yaratmasına olanak sağlıyor. Her katta farklı metrekarelerde bulunan kat bahçeleri ise kısa molalarda çalışanlara bahçe konforunu yaşatıyor. Projede ayrıca öğle yemekleri için tüm şirketlerin ortak kullanabileceği bir yemekhane alternatifi de mevcut.


  Görüş Bildir