Petrol
94.41
-0.01%
Euro
18.2232
0.20%
Dolar
18.5789
-0.03%
Altın
1.021
-0.11%
Borsa
3554
0.00%
Bitcoin
375.406
-1.34%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C

  Büyükyalı İstanbul Dubai Cityscape’te

  Kazlıçeşme'de Emlak Konut güvencesiyle yükselen Büyükyalı İstanbul, Dubai CityScape fuarına damga vurdu.
  • 06.09.2016 - 16:31
  Büyükyalı İstanbul Dubai Cityscape’te

  Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat, İstanbul Kazlıçeşme’de, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçireceği, Büyükyalı İstanbul projesini, Dubai’de düzenlenen CityScape Fuarı’nda, Arap dünyası başta olmak üzere, yabancı yatırımcılara tanıttı. Henüz lansmanı yapılmamış olmasına rağmen, ön talep döneminde yoğun ilgi gören Büyükyalı İstanbul’un lansmanı, 22 Eylül tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

  Büyükyalı İstanbul Dubai Cityscape’te #1

  YATIRIMCILARIN GÖZDESİ

  Ulaşım yatırımlarının yoğunlaştığı Kazlıçeşme'de hayata geçirilecek Büyükyalı İstanbul bu anlamda yatırım için doğru adres olarak gösteriliyor. Gelişme potansiyeliyle Avrupa'nın sayılı şehirleri arasında yer alan, yerli ve yabancı yatırımcıların gözdesi olan İstanbul'un kara, deniz ve raylı sistem ulaşım akslarının kesiştiği Kazlıçeşme'de yer alan Büyükyalı İstanbul'un yatırım değeri, yapımı devam eden Marmaray Zeytinburnu durağı, Avrasya Tüneli ve yeni sahil yolu ile daha da artması öngörülüyor.

  EMLAK KONUT GÜVENCESİNDEKİ TEK PROJE

  Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık proje hakkında açıklamalarda bulundu. Akbalık, şunları aktardı: “Büyükyalı, Kazlıçeşme sahil yolunda Emlak Konut güvencesine sahip tek proje. Bu da Büyükyalı'yı yabancı yatırımcılar nezdinde farklı bir yere konumluyor. Ayrıca brüt-net metrekare ölçümünde Emlak Konut standartlarını uyguluyoruz ve kamuoyunu en doğru şekilde bilgilendiriyoruz. Büyükyalı, net metrekare değeriyle de Kazlıçeşme sahil yolundaki markalı lüks projeler arasından, kârlı bir proje olarak ayrışıyor.”

  Büyükyalı İstanbul Dubai Cityscape’te #2

  EMLAK KONUT KAMPANYASI YATIRIMCI İÇİN TARİHİ FIRSAT

  Emlak Konut GYO kampanyasının, yabancı yatırımcılar için de çok önemli fırsatlar sunduğunu dile getiren Akbalık, "Bu kampanyayı, mevduat faizlerini baz alarak yapılacak basit bir hesapla, ‘negatif faizli' bir fırsat olarak değerlendirmek mümkün. Gayrimenkul uzun vadeli bir yatırım aracı ve içinde bulunduğumuz konjonktür, yatırımcılar açısından tarihi fırsatlar sunuyor. Bu dönemde ülkemizde yapılacak yatırımlar büyük bir kârlılık potansiyeli taşıyor. Gayrimenkul piyasasında pozisyon alan yatırımcılar bu işten karlı çıkacaktır. Bu nedenle yabancı yatırımcıları, ülkemizdeki Büyükyalı gibi doğru projelere davet ediyoruz” dedi.


  Görüş Bildir