Petrol
98.2
-1.41%
Euro
18.4165
-0.63%
Dolar
17.9456
0.04%
Altın
1.038
0.57%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
432.778
-0.47%
28ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 28 C

  Dumankaya ve Al Mazaya'nın 'Ritim İstanbul' işbirliği

  Ortadoğu'nun önde gelen şirketlerinden Al Mazaya Group Dumankaya ortaklığı ile Türkiye'nin gayrimenkul sektörüne giriş yapıyor.
  • 18.02.2015 - 15:18
  Dumankaya ve Al Mazaya'nın 'Ritim İstanbul' işbirliği

  Dumankaya ve Al Mazaya nın Ritim İstanbul işbirliği #1

  Dumankaya ve Al Mazaya Group 'Ritim İstanbul' projesi kapsamında ortaklıklarını Çırağan Sarayı'nda düzenledikleri basın toplantısında ilan etti.

  YENİ BİR ŞİRKET KURULDU

  Türkiye'deki gayrimenkul sektörünün önünün açılması ile daha kapsamlı projelere imza atmak isteyen Dumankaya İnşaat, Ortadoğu'nun en büyük gayrimenkul geliştiricilerinden Al Mazaya Grup ile inşaat sektörünü ve marka şehir İstanbul'u bir üst seviyeye taşıyacak yeni projeleri hayata geçiriyor.

  İki firma arasındaki anlaşma, Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya ile Al Mazaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rasheed Al-Nafisi'nin imzasıyla resmiyet kazandı. Kurdukları 'Ritim A.Ş' ile yüzde 50- yüzde 50 anlaşmayla yeni projeler geliştirmeye devam edecekler. Bu yolla Türk ekonomisine maksimum fayda sağlanması hedefleniyor.

  YENİ BİR OYUNCU

  Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, " Bunu yeni bir oyuncunun sahaya girişi olarak tanımlayabilirim. Ortaklığımız yeni ufuklar açacak bir işbirliği niteliğindedir. Gayrimenkul sektörüne ve İstanbul'a katma değer katacağını düşünüyorum" dedi.

  Avrupa Yakası'nda yeni proje yapacaklarını belirten Uğur Dumankaya, gayrimenkul sektöründe faaliyetlerine hız kesmeden devam edeceklerini açıkladı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir