Euro
15.5362
0.18%
Dolar
13.7186
0.4%
Altın
786.38
0.93%
Borsa
1.91
1.61%
Bitcoin
730.472
1.85%
12ºC
İstanbul
Açık 12 C

  Ege Yapı kredi oranlarını yüzde 0,70'e indirdi

  Ege Yapı, inşaatı tamamlanan ve hemen teslim avantajı sunan tüm projelerine özel bir kampanya hazırladı.
  • 28.07.2016 - 14:45
  Ege Yapı kredi oranlarını yüzde 0,70'e indirdi

  Ege Yapı kredi oranlarını yüzde 0,70 e indirdi #1

  Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı; Türkiye’de tüm fonksiyonları ile hayata geçen ilk karma yaşam projesi Batışehir, Kartal’da ayrıcalıklı yaşamın başladığı projesi Pega Kartal projelerine özel bir kampanya hazırladı. Ege Yapı, yaşamın başladığı projelerinde her bütçeye uygun kişiye özel ödeme seçenekleri sunuyor.

  60 AY VADE YÜZDE 0 FAİZ

  Kampanya kapsamında “Ege Yapı Finansman Modeli” ile sadece yüzde 20 peşinat ve banka kredisiz tam 120 ay vade ile projelerden hemen teslim ev veya ofis sahibi olma fırsatı sunuluyor. Sınırlı sayıdaki daire ve ofis için geçerli bu kampanyanın dışında “hiç peşinatsız” 36 ay 0 faiz imkânının yanında, değişken peşinatlarla 60 ay yüzde 0 faiz ile de ev sahibi olma imkânı veriliyor. Vade farkının yüzde 0,70 olarak belirlendiği kampanya ile Emlak Konut’un genel ekonomi ve gayrimenkul sektörünün canlanması çalışmalarına destek olunması hedefleniyor.

  Ege Yapı kredi oranlarını yüzde 0,70 e indirdi #2

  "ÖDEME PLANIMIZI REVİZE EDİYORUZ"

  Sektörün hareketlenmesine katkı sağlayacaklarını ifade eden Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, “Emlak Konut’un hem ekonominin lokomotifi gayrimenkul sektörünün başarısının devamı hem de mevcut ve potansiyel tüketicileri korumaya yönelik aldığı kararları sonuna kadar destekliyoruz. Ege Yapı olarak üretime ve yatırımlara tüm hızıyla devam edeceğiz. Böylesi bir süreçte durmak yok, çalışmaya ve ekonomiye katma değer sağlayıp vatandaşın yaşam kalitesini yükseltmeyi sürdüreceğiz. EGYO tarafından alınan kararla birlikte birçok projede konut kredisi faizlerinin yüzde 0,70 seviyesine çekilmesi, gelişen ekonomimizin hedeflenen yolda ilerlemesine çok büyük bir katkı sağlayacaktır. Biz de bu adıma destek vermek için hemen teslim tüm projelerimiz ile bu kampanyaya kredi oranlarını daha da düşürerek katılıyoruz. Kendi bünyemizde sunduğumuz ödeme planını revize ederek yüzde 20 peşinat ile 120 ay vadelendirmedeki kredi oranımızı yüzde 0,7’ye çekiyoruz” dedi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir