Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
381.076
2.53%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  EgeYakası'nda bahçeli evlere özel ödeme planı

  EgeYakası’nda, yeni satışa sunulan “Bahçeli ve Teraslı” daireler için avantajlı bir ödeme planı açıklandı.
  • 20.08.2015 - 14:53
  EgeYakası'nda bahçeli evlere özel ödeme planı

  Sinpaş GYO'nun butik projelere odaklanan markası Eviya Gayrimenkul'ün İstanbul Atakent'te geliştirdiği EgeYakası'nda, konutların % 95'inin satışı kısa sürede tamamlanırken, yeni satışa sunulan "Bahçeli ve Teraslı" daireler için avantajlı frsatlar sunuyor.

  Egelilerin çok sevdiği bahçe uğraşı EgeYakası’nda unutulmadı. Projenin Saklıköy bölümünde, EgeYakası sakinlerine hobi bahçelerinde toprakla uğraşıp kendi domateslerini, biberlerini, patlıcanlarını yetiştirebilme olanağı sunuluyor. Hobi bahçelerinde bitkilerinizi ve çiçeklerinizi yetiştirmenin yanında, tuvalinizi koyup resim yapabilir, çocuklarınızın doğayı tanıyıp keşfetmesini sağlayabilirsiniz.EgeYakası nda bahçeli evlere özel ödeme planı #1

  SADECE BAHÇELİ EVLERE ÖZEL ÖDEME PLANI

  EgeYakası’nda, ağustos ayı sonuna kadar geçerli olacak avantajlı ödeme planı kapsamında 48 ay vade farksız ev sahibi olmak mümkün. 378 konuttan oluşan ve içerisinde hiç 1+1 yer almayan projede, 2+1 (99 – 132 m2); 2,5 +1 taş ev (130 m2); 3 + 1, (126 – 175m2) ve 4+1 villa (176 m2) konut seçenekleri yer alıyor.

  %10 peşinat 6 ay sonra
  %10 12 ay sonra
  %38 2016 asım
  Bakiye 48 ay vade farksız taksitle

  EgeYakası nda bahçeli evlere özel ödeme planı #2

  KEYİFLE EKİP BİÇEBİLECEĞİNİZ HOBİ BAHÇELERİ

  EgeYakası’nda Ege yaşantısından öğelerle işlenen EgeYakası’nın peyzaj düzenlemesinde iki ayrı su alanı bulunuyor. Hobi bahçelerinin ve Organik Pazar’ın da yer aldığı gölet Saklıköy olarak adlandırılırken, Foça’daki deniz fenerinden esinlenerek geliştirilen alan da Fenerburnu adını taşıyor. Her iki gölet alanının etrafında geniş yürüyüş parkurları ve dinlenme alanları yer alıyor.

  EGE'NİN EN KEYİFLİ MEYDANLARI

  Ege’nin lezzetli yemeklerini pişirebileceğiniz EgeGurme Mutfak Atölyesi EgeYakası’nda. Yanıbaşındaki bitki duvarında yetişen dalından koparacağınız tazecik sebzeler ve baharatlarla yemeklerinizi pişirecek, komşularınızla sosyalleşeceksiniz. Köy meydanlarından esinlenerek geliştirilen yüksek çınarların gölgesindeki kır kahvesi ile Çınaraltı Meydanı ve Ege’nin tarihini ve kültürünü İstanbul’a taşımak amacıyla Efes antik kentinden ilham alınarak kurulan EgePark’daki amfi tiyatro da sizlerin ve çocuklarınızın keyifle vakit geçirmesi için tasarlandı.

  EgeYakası nda bahçeli evlere özel ödeme planı #3

  EGE'NİN GÜZEL DOĞASI EGEYAKASI'NDA

  Ege coğrafyasının sembollerinden zeytin ve sakız ağaçlarının yanı sıra, asmalar, incirler ve meyve bahçeleri ve yine Ege’nin doğal bitki örtüsüne ait kekik, lavanta ve biberiyeler EgeYakası’nın peyzajında yerlerini aldı.

  EGE KONSEPTLİ SOSYAL AKTİVİTE ALANLARI VE EGE ÇARŞI

  Proje içerisindeki Ege konseptli sosyal tesiste, yüzme havuzu, fitness salonu ve güneşlenme terası yer alıyor. Projenin yanı başındaki Ege Çarşı’da ise cafeler, restoranların yanı sıra günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkânlar yer alıyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir