Petrol
98.06
-1.55%
Euro
18.4503
-0.44%
Dolar
17.9563
0.10%
Altın
1.033
0.10%
Borsa
2894
0.90%
Bitcoin
429.248
-3.37%
28ºC
İstanbul
Çok bulutlu 28 C
  EgeYapı'dan 'peşinatı sonra öde' kampanyası

  EgeYapı'dan 'peşinatı sonra öde' kampanyası

  EgeYapı Group tarafından Bağcılar’da gerçekleştirilen Batışehir projesi için Ramazan Bayramı'na özel bir kampanya başlatıldı.
  • 01.07.2015 - 10:49

  EgeYapı Group tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle Bağcılar’da hayata geçirilen ve yaşamın başladığı Batışehir; ev sahibi olmak isteyenleri ve yatırımcıları avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme planlarından oluşan Ramazan kampanyası ile buluşturuyor.

  AVRUPA'NIN EN İYİ KARMA KULLANIM PROJESİ

  EgeYapı Group, İstanbul Bağcılar’da hayata geçirdiği ‘’Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi’’ ödüllü projesi Batışehir’de, 11 ayın sultanı Ramazan ayına özel fırsatlarla dolu kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara kaçırılmayacak bir teklif sunuyor.

  24 Haziran- 19 Temmuz tarihleri arasında devam edecek Ramazan ayı kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenleri peşinat ödemeden sadece banka kredisi kullanarak hemen evlerinde yaşamaya davet ediyor.

  EgeYapı dan peşinatı sonra öde kampanyası #1

  PEŞİNATI 2 YIL SONRA ÖDEYİN

  Yatırımcılar ise peşinat ödemeden, hemen kira getirisi elde etme şansını da elde ediyorlar. Farklı ödeme planlarından yararlanmak isteyenler ise 36 ay %0 faiz veya 60 ay %0,69 firma vadeli ödeme planlarıyla Batışehir’den daire sahibi olabiliyor.

  Yaşamın devam ettiği ve son dairelerin satışa sunulduğu Batışehir’de Ramazan kampanyası kapsamında, peşinatı 2 yıl sonra ödeyerek sadece banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor.

  HER AİLEYE UYGUN YAŞAM ALANI

  Yalnızca yüzde 1 kaparo veriliyor ve peşinat 2 yıl sonraya erteleniyor, bu sürede ev sahipleri yaşamaya başladıkları dairelerinde sadece banka kredisi ödemelerine devam etme fırsatı yakalıyor. Batışehir, 1+0’dan başlayan 5+1 dublekslere kadar uzanan 40 farklı daire tipiyle, her ihtiyaca ve her aileye göre bir yaşam alanı sunuyor.

  Her bütçeyi düşünen ödeme planlarına sahip Batışehir’de yüzde 25 peşinat ile 36 ay yüzde 0 faiz fırsatı, sadece yüzde 15 peşinat ile 60 ay yüzde 0,69 firma vadesi ise yatırımcıların ve ev sahibi olmak isteyenlerinin değerlendirebilecekleri seçeneklerden bazıları. Ayrıca peşin satışlarda uygulanan yüzde 10 indirim ile de Batışehir’li olmak mümkün.

  ULAŞIM KOLAYLIĞI

  Evlerinden uzaklaşmadan bütün ihtiyaçlarını giderebilecekleri avantajlı bir yaşam sunan Batışehir; Tem’den direkt giriş imkanı, Atatürk Havalimanı’na ve 3. köprü güzergahına yakınlığıyla da İstanbul’un yeni yaşam merkezi niteliğinde.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir