Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
467.487
-6.45%
10ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 10 C

  Elysium Soul Beyoğlu projesi satışa sunuldu

  Ofton İnşaat'ın Beyoğlu'na damga vuracak yeni projesi Elysium Soul Beyoğlu satışa sunuldu.
  • 10.12.2015 - 12:44
  Elysium Soul Beyoğlu projesi satışa sunuldu

  Avrupa Yakası'nın göz bebeği Beyoğlu'nun en önemli bölgesinde Ofton imzasıyla yükselecek Elysium Soul Beyoğlu projesi düzenlenen basın lansmanıyla ilk kez görücüye çıktı. İstanbul Beyoğlu Dolapdere mevkiinde hayata geçirilecek Elysium Soul Beyoğlu projesi toplamda 225 bağımsız birimden oluşurken, 6610 metrekarelik bir alanda yükseliyor. Bahçe katlı, çatı dubleksli dairelerin yanı sıra 1+0 daire tipi ve 2+1 seçeneklerin yer alacağı Elysium Soul Beyoğlu benzersiz lokasyonu sayesinde her yere 5 dakika mesafede.

  Elysium Soul Beyoğlu projesi satışa sunuldu #1

  "2015 YILI ÇOK VERİMLİ BİR YIL OLDU"

  Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı Yusuf Şimşek basın toplantısında yaptığı konuşmada, gayrimenkul sektörüne ilişkin değerlendirmelerde bulunurken, "2016 yılıyla birlikte gayrimenkul sektörümüz, siyasi ve ekonomik istikrarın da ışığında özlenen seviyelere gelecektir. Gelecek sene en çok konuşacağımız konulardan biri de yabancılara satış, yani yabancı yatırımın Türkiye'ye gelmesi olacaktır" ifadelerini kullandı. Ofton İnşaat'ın ağırlıklı olarak gayrimenkul ve turizm sektörlerinde yatırım yaptığını belirten Yusuf Şimşek, 2015 yılına hızlı başladıklarının altını çizerek; "İlk olarak Anadolu Yakası'ndaki projelerimiz Elysium Elit Koşuyolu'nun ve sonrasında da Elysium Serenity Kandilli'nin lansmanlarını gerçekleştirdik. Bu süreçte geçtiğimiz yıl satışına başladığımız Elysium Art Şişli projesinde satışlarımızı sürdürdük. Turizm cennetimiz Bodrum'da Elysium Miramar Bodrum projesini başlattık. Gayrimenkul sektöründe 2015 yılının Elysium Soul Beyoğlu projesinin lansmanı ile kapatıyoruz" dedi.

  Elysium Soul Beyoğlu projesi satışa sunuldu #2

  "20 AYDA TESLİM EDİLECEK"

  Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail H. Altun da, ''Bugüne kadar İstanbul'da şehrin merkezinde, ulaşımı kolay, kültür-sanatla iç içe bir yaşam sunan birçok projeye imza attık. Bu çevrede Elysium Soul Beyoğlu, yükseleceği bölgenin çehresini değiştirecek bir proje olacak. Modüler mimari tekniğiyle inşa edeceğimiz Elysium Soul Beyoğlu'nda 225 bağımsız birim yer alacak. Temelini attığımız projeyi, 20 ayda teslim etmeyi hedefliyoruz'' dedi.

  Elysium Soul Beyoğlu projesi satışa sunuldu #3

  "BÖLGE 5 YILDA KALKINACAK"

  Gecekonduların temizlenmesi ve yapılan yeni projelerle bölgenin 5 yılda kalkınacağını dile getiren Altun, "Projelerimizde hedef kitlemiz yatırım amaçlı alım yapan ve yabancı kitle. Yabancılardan bölgeye talep çok fazla. Özellikler Körfez yatırımcısı Avrupa Yakası'na büyük ilgi duyuyor, aynı ilgiyi Anadolu Yakası'nda da yakalayacağımıza eminiz. Projelerimizin yüzde 50-60'ını yabancıya satmayı hedefliyoruz" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir