Euro
10.1609
0.43%
Dolar
8.6486
0.25%
Altın
493.15
0.18%
Borsa
1.394
0.64%
Bitcoin
368.000
-0.82%
20ºC
İstanbul
Bulutlu 20 C

  İstMarina'da ön talep dönemi başlıyor

  DAP Yapı, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile Kartal'da geliştirilen İstMarina’nın ofisleri için ön talep dönemi başlıyor.
  • 05.09.2015 - 14:01
  İstMarina'da ön talep dönemi başlıyor

  Lansman öncesi avantajlı fiyatların sunulacağı İstMarina Ofis’te deniz ve Adalar manzaralı ofisler bölgenin en prestijli ofisleri olmaya aday gösteriliyor. 100 ticari bağımsız bölümden oluşacak İstMarinaOfis, özel Hastane alanının karşısında, özel okul alanının ise arkasında konumlanacak. Ön talep dönemi başlayan ticari ünitelerin büyüklüğü 40 m2 ile 75m2 arasında değişiyor. Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi olan Kartal Sahili’nde hayata geçirilen İstMarina’nın ofisleri, tıpkı konutlarda olduğu gibi yatırımcısına büyük kar vaat ediyor.

  İstMarina da ön talep dönemi başlıyor #1

  "KÜÇÜK BİR ŞEHİR GELİŞTİRİYORUZ"

  Ön talep döneminde avantajlı fiyatlardan yararlananların çok kazançlı çıkacağını belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Kartal, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı, 3. Köprü, Çanakkale ile İzmit Körfez Geçiş Köprüleri ve İstanbul-Ankara Yüksek Hızlı Tren hattının tam ortasında yer alıyor. Bu doğrultuda bölgede gayrimenkul sektörü için altın bir çember oluşuyor. Önünde mega yat marina alanı bulunan, içinden hızlı tren geçen, özel okulu, hastanesi, deniz manzaralı çarşısı, restoranları ve oteliyle donanmış küçük bir şehir geliştiriyoruz” dedi.

  İstMarina da ön talep dönemi başlıyor #2

  "REKOR PRİM ORANI"

  Ziya Yılmaz, sözlerine şöyle devam etti: “İstanbul’un şu anda yatırım değeri en yüksek bölgesi kuşkusuz Kartal. Kartal’ı ve çevresini bu denli değerli kılan etkenler var. Her şeyden önce bölgenin yanı başında Sabiha Gökçen Havalimanı var. Bu sayede dünyaya erişim çok kolay. Kartal ve bu bölgede gayrimenkul alımı, rekor prim oranıyla kazançlı yatırıma dönüşüyor. Bölgedeki gelişmelere baktığımızda Kartal’ın ve çevresinin hem bugününün, hem de yakın geleceğinin parlak olduğunu söyleyebiliriz. İstMarinaOfis, eşsiz lokasyonu ve sunduğu fırsatlarla tüm bu oluşumların odağında yer alıyor.İstMarina Ofis tüm fonksiyonların bir arada yer aldığı yeni iş ve yaşam merkezi olacak” dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir