Euro
10.0281
0.56%
Dolar
8.5104
0.99%
Altın
480
-1.25%
Borsa
1.418
-0.42%
Bitcoin
406.642
0.51%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C

  Yalova'ya OSB ve lojistik üssü kurulacak

  Yalova’da yeni ulaşım ağlarının kalbinde, bölgenin yatırım merkezi olmaya aday, yeni bir organize sanayi bölgesi ve lojistik üssü kuruluyor.
  • 08.09.2015 - 13:18
  Yalova'ya OSB ve lojistik üssü kurulacak

  yalova

  Marmara Bölgesi’nin adını sık sık duymaya başladığımız, ili ve gayrimenkul sektörünün hızlı değer kazanan bölgesi Yalova’da devasa sanayi atılımı gerçekleşiyor. Yalova, Marmara Bölgesi’nin organize sanayi ve lojistik üssü olmaya aday gösteriliyor.

  ARSA FİYATLARINI ARTIRACAK

  Merkezi Yalova’da kurulması planlanan bu projede, Türkiye’nin önde gelen sanayici ve yatırımcıları ile beraber Orta Doğu ve Avrupa’nın önde gelen yabancı yatırımcılarının da bu projede yer alacağı belirtiliyor. Ayrıca projenin çevresinde arsa fiyatlarının artacağı da ön görülüyor.

  SANAYİCİLERE FİZİKİ KOLAYLIKLAR SAĞLAYACAK

  Marmara Bölgesi’nin en önemli sanayi projelerinden biri olacak bu alan; sanayicilere; üretim, finans ve nakliye için fiziki kolaylıklar sağlayacak. Proje; Yalova için tarihi bir proje olan Körfez Geçiş Köprüsü’ne, İzmir Otobanı’na, kullanım alanı 3 katına çıkarılarak ticari uçuşlara da açılması planlanan Sabiha Gökçen Havaalanı’na ve yine yapımı devam eden Yalova Tersanelerine de oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Yalova ya komşu olan diğer illerin, yerleşim ve sanayi bölgesinin yoğun olması sebebi ile birçok önemli noktaya da ulaşım konusunda kolaylık sağlıyor. Yatırımcıların odağı olacak Yalova’nın yeni sanayi üssü yatırım için birçok farklı alternatif sunuyor. Farklı metrekarelerde, her bütçeye uygun yatırım alternatifleri bulmanız mümkün.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir