Euro
9.7032
-0.14%
Dolar
8.1546
0.27%
Altın
457.35
-0.42%
Borsa
1.417
0%
Bitcoin
489.710
-1.17%
11ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 11 C

  Eskişehir Odunpazarı'na halk merkezi inşa edildi

  Eskişehir'de vatandaşların gelişmesine katkıda bulunacak halk merkezlerinin sayısı artıyor.
  • İHA
  • 08.12.2015 - 16:59
  Eskişehir Odunpazarı'na halk merkezi inşa edildi

  Eskişehir Odunpazarı Belediyesi, vatandaşların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Halk Merkezlerini çoğaltıyor. Odunpazarı Belediyesi, Vadişehir Mahallesine Halk Merkezi ve Muhtarlık Binasını tamamlıyor.

  Eskişehir Odunpazarı na halk merkezi inşa edildi #1

  Vadişehir Mahallesi Ender Sokak üzerinde bulunan 230 metrekare alana sahip binanın yapımı tamamlanmak üzere olduğu belirtildi. Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan bina içerisinde Halk Merkezi, toplantı salonu, muhtarlık odası ve engelliler için ayrılmış bir oda bulunuyor.

  FARKLI BİR UYGULAMA

  Bölge halkının sosyal ve kültürel anlamda daha iyi seviyeye ulaştırmayı hedeflediklerini belirten belediye yetkilileri, Vadişehir Mahallesine yapılan Halk Merkezi içerisinde farklı bir uygulamaya da imza atıyor.

  Eskişehir Odunpazarı na halk merkezi inşa edildi #2

  BOŞ ALANLARA KİTAP RAFLARI DÖŞENECEK

  Yetkililer, yapımı tamamlanmak üzere olan Halk Merkezi’nin boş alanlarına kitap rafları döşeneceğini, vatandaşların kişisel gelişimlerine katkı sağlayacağını ve vakitlerini daha verimli değerlendirerek yaşamlarına hareket katacaklarını ifade etti.

  Eskişehir Odunpazarı na halk merkezi inşa edildi #3

  ÇEVRE DÜZENLEMESİ UNUTULMADI

  Odunpazarı Belediyesi yetkilileri, Vadişehir’de bulunan Halk Merkezi inşaatının çevresini de güzelleştirdi. Bu kapsamda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Halk Merkezi’nin etrafına 11 bin 850 metrekare alana sahip park yaptı.

  erçekleştirilen parkta, çocuklar için modern oyun alanı, genç yaşlı her yaştan vatandaşın kullanabileceği fitness aletleri, kamelyalar, çim tepeleri, seyir terasları, kent mobilyaları, yürüme ve koşu yolu bulunuyor.

  Eskişehir Odunpazarı na halk merkezi inşa edildi #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir