Euro
10.1629
0.45%
Dolar
8.6484
0.25%
Altın
493.91
0.34%
Borsa
1.389
0.21%
Bitcoin
367.634
-0.42%
20ºC
İstanbul
Bulutlu 20 C
  Ev dekorasyonunda İskandinav stili

  Ev dekorasyonunda İskandinav stili

  Büyüleyici tasarıma sahip İskandinav tarzı ile evlerinizi ferah bir mekana çevirebilirsiniz.
  • 18.08.2015 - 10:19

  iskandinav

  Temelinde basit ve minimalist çizgileri barındıran stilin ana vatanı Danimarka, Norveç, İsveç ve Finlandiya'yı kapsayan İskandinav Ülkeleri. Basit ama fonksiyonel dekorasyonlar, güçlü görsel efektler, misafirperver rahat koltuklar, rengârenk parlayan aksesuar ve yastıklar, okuma ve keyif köşeleri, enstrümanlar, şömineler... Ortamı her an canlı ve hareketli tutan objelerle tasarlanmış basit ve şık mekânlar...

  BEYAZIN BÜYÜSÜ

  İskandinav stilinin en önemli özelliği; beyaz duvarların eşlik ettiği, yine beyaz ağırlıklı açık renk eşyaların hâkimiyetinde olmasıdır. İskandinav ülkelerinin bol karlı soğuk hava şartlarını simgelercesine, hem duvarlarda hem de eşyalarda beyaz renk en çok tercih edilendir.

  Ev dekorasyonunda İskandinav stili #2

  SICAK AHŞAP DOKUNUŞLAR

  Ahşap dokunuşlar İskandinav stilinin olmazsa olmazlarından. Mekanda kullanılan ahşap mertekler, paravanlar, masif mobilyalar, sandalye ve koltuklar, beyazın büyüsüyle harmanlanıp sıcacık bir mekân yaratılmasına izin verir.

  Ev dekorasyonunda İskandinav stili #3

  SADE AMA EĞLENCELİ

  İskandinav stili sade olduğu kadar eğlencelidir de. Renkli halılar, sanatsal objeler, hayvan figürlü yastıklar, gitar ve piyano gibi müzik aletleri, hand made battaniyeler. Rahat konforlu koltuklarda, şömine karşısında sıcak dost sohbetleri için idealdir.

  Ev dekorasyonunda İskandinav stili #4

  AYDINLIK MEKANLAR

  Aydınlatmanın oldukça önemli olduğu İskandinav tarzında, tasarım lambaderler, abajurlar, avizeler rahatlıkla kullanılabilir. Mekanda değişik tarzlarda birden fazla aydınlatma kullanıldığına şahit olabilirsiniz.

  Ev dekorasyonunda İskandinav stili #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir