Petrol
114.26
0.40%
Euro
17.5274
-0.05%
Dolar
16.8011
-0.15%
Altın
977.51
-0.03%
Borsa
2406
-1.55%
Bitcoin
340.736
5.46%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C
  Ev dekorasyonunda maskülen detaylar

  Ev dekorasyonunda maskülen detaylar

  Yaşam alanınızda maskülen bir tarz yaratmak isterseniz, bu ipuçlarından yararlanabilirsiniz.
  • 27.01.2016 - 10:02

  Salon dekorasyonu için modern ve sade bir hava taşıyan maskülen tarzı dekorasyonda rahatlık ve modernlik hemen dikkat çekiyor. Siyah ve gri rengin öne çıktığı dekorasyonda deri ve ahşap mobilyalar karakteristik bir hava oluşturuyor. Siz de evinizde modern, sade, ayrıntısız, abartısız fakat oldukça şık ve tarz bir dekorasyon elde etmek istiyorsanız, maskülen dekorasyon ipuçlarından faydalanabilirsiniz.

  Ev dekorasyonunda maskülen detaylar #1

  SADE AMA İDDİALI

  Maskülen bir dekorasyon tarzı, modern evin istediği dekorasyon tarzıdır aslında. Evin içerisinde bulunan her şey işlevseldir, fazladan abartılara gerek yoktur. ‘Sade bir şıklık’ maskülen dekorasyon tarzını tanımlayan en güzel cümlelerden birisidir.

  Ev dekorasyonunda maskülen detaylar #2

  RENK UYUMU

  Maskülen bir dekorasyon tarzında, dikkat çeken renkler kullanılmaktan kaçınılmalıdır. Genelde dekorasyon tarzının ruhuna uygun olarak siyah-beyaz ve griden yararlanılması uygun olacaktır. Yardımcı renkler olarak kahve, krem ve bakır tonlarından da faydalanılması uygundur.

  Ev dekorasyonunda maskülen detaylar #3

  OLMAZSA OLMAZ TABLOLAR

  Maskülen bir dekorasyon tarzında duvar dekorasyonunu hareketlendirecek en önemli detay, duvarda tablo kullanmaktır. Fakat kullanılacak tablonun maskülen dekorasyon havasına da uygun olması gerekmektedir. Bu sebeple tablo seçimi yaparken de abartıdan uzak, sade ve erkeksi tablolar tercih edilmelidir.

  Ev dekorasyonunda maskülen detaylar #4

  ERKEKSİ VE ŞIK MOBİLYA SEÇİMİ

  Maskülen bir dekorasyon tarzı oluşturmak istediğinizde, mobilya seçimi de oldukça önemlidir. Rahat ve düz çizgilerden oluşan, modern formda dizayn edilmiş mobilyalar maskülen bir dekorasyon için ideal tamamlayıcılar olacaktır.

  Ev dekorasyonunda maskülen detaylar #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir