Petrol
92.69
-2.53%
Euro
18.2532
0.00%
Dolar
17.9379
-0.11%
Altın
1.022
-0.48%
Borsa
2913
1.96%
Bitcoin
431.576
-1.42%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C

  Ev dekorasyonunda romantizm

  Yaşadığınız evler; zevklerinizi ve ruhunuzu yansıtır. Yapacağınız seçimlerle içinizdeki mutluluğu dışarı yansıtın!
  • 14.02.2015 - 12:41
  Ev dekorasyonunda romantizm

  VBRA

  Kapıdan girer girmez sizi, sadeliği ve sevimliliği ile kucaklayacak bir ev istemez misiniz? Pastel renklerle hem gözünüz yorulmayacak hem de muhteşem uyumlarla size huzur kaynağı olacak.

  Dekorasyonda romantik stili genellikle oldukça feminen olarak düşünülür. Kullanılan renkler ve mobilya seçimlerinden dolayı bu stilin kadınlar tarafından daha çok tercih edilmesi ise kaçınılmazdır. Ancak evinizin her odasında kullanmak yerine bu stili belli odalarda kullanarak romantik, şık, seçkin ve oldukça sevimli bir dekoratif stile sahip olabilirsiniz. Genellikle pembe tonlarının tercih edildiği bu stilde nötr ve pastel renkler de öne çıkar. Pembenin canlı ve göze batan tonları yerine daha sakin ve açık tonları tercih edilir.

  Ev dekorasyonunda romantizm #2

  Romantik stili evlerinizde birçok farklı şekilde uygulayabilirsiniz. İşte bu tarzı uygulamanıza yardımcı olacak önerilerimiz...

  TAMAMEN FEMİNEN

  Bu duvar rengi romantik ve feminen bir iç mekan yaratmak isteyenler için doğru bir pembe tonu olabilir. Beyaz, altın ve kum rengiyle tamamlanan bu renk daha canlı bir pembe ve yeşilin farklı bir tonu ile de hareketlendirilmiş. İnsanı dinlendiren bir iç mekan yaratılmış.

  Ev dekorasyonunda romantizm #3

  MODERN ROMANTİK

  Modern bir dekorasyon stilini seviyorsanız ancak yine de romantik bir dokunuş da istiyorsanız bu fotoğraftan ilham alabilirsiniz. Pembenin oldukça açık bir tonu küçük bir duvarda kullanılmış ve grinin uygun tonlarına sahip koltuklarla da çok yakışmış. Sade bir şekilde döşenmiş bu modern iç mekanda dekoratif objeler ile romantik stilden de dokunuşlar görmek mümkün.

  Ev dekorasyonunda romantizm #4

  ROMANTİK BİR YEMEK ODASI

  Pembe ve gri doğru kullanıldığı zaman mükemmel bir uyum yaratırlar. Bu oldukça sade ve romantik yemek odasında ise pembeyi sandalyelerde ve evin diğer odasının duvarında görüyoruz. Masa örtüsü ve sandalye minderlerindeki desenlerde yer alan pembe de birbirini tamamlayan unsurlar olarak görülebilir. Masanın üst kısmında yer alan lambalar ise odaya gerçekten müthiş bir hareketlilik katmış.

  Ev dekorasyonunda romantizm #5

  BANYODA ROMANTİK STİL

  Banyoda romantik stil diğer stilde dekore edilmiş banyolara göre biraz daha şık duruyor diyebiliriz. Pembenin en çok tonlarından birinin kullanıldğı duvarlar minik ışıklandırmalar ve yerler ile çok hoş durmuş.

  Ev dekorasyonunda romantizm #6

  GENÇ ODALARINDA ROMANTİK STİL

  Eğer genç bir kızınız varsa ve pembeyi seviyorsa odası için romantik stili kullanabilirsiniz. Pembe ve beyazın çok uyumlu bir şekilde kullanıldığı bu genç odasında her şey çok dengeli bir şekilde kullanılmış.

  Ev dekorasyonunda romantizm #7

  ROMANTİK BİR BEBEK ODASI

  Küçük bir kız bekliyorsanız ve bebek odasının nasıl olması gerektiğini düşünüyorsanız size romantik stilde bir bebek odasını düşünmenizi öneririz. Her detayıyla oldukça şık görünen bu oda bebeğinizin de sizin de favori odanız olabilir.

  Ev dekorasyonunda romantizm #8


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir