Petrol
97
-0.05%
Euro
18.4025
-0.07%
Dolar
17.8718
0.02%
Altın
1.028
-0.13%
Borsa
283
0.00%
Bitcoin
436.946
5.34%
25ºC
İstanbul
Çok bulutlu 25 C
  Ev dekorasyonunda simetrik öneriler

  Ev dekorasyonunda simetrik öneriler

  Evlerde simetrik düzenlemenin uygulanması basittir ve mekana dengeli, rahatlatıcı bir hava kazandırır.
  • 23.02.2015 - 16:44

  ipipo

  Simetri grafik veya üç boyutlu tasarımların her ikisinde birden kullanılan bir kompozisyondur. Dekorasyon denilince geleneksel ve country stilleri için simetri bir vazgeçilmezdir.

  SİMETRİK DÜZENLEME KOLAYDIR

  Bu tip bir düzenlemeye örnek verirsek eğer en basitinden bir kanepenin yanlarına konulmuş iki sehpa kanepeye göre simetriktir. Simetrik düzenleme kolaydır ve evinize daha ferah ve rahatlatıcı bir görüntü kazandırır.

  Eğer evinizde simetrik bir düzen uygulayacaksanız size tavsiyemiz odanızın en büyük mobilya parçasını referans alarak düzenlemenizi gerçekleştirmeniz. Siz de gerek oturma odanızda gerekse yatak odanızda simetriyi kullanarak hoş bir dizayn oluşturabilirsiniz.

  Ev dekorasyonunda simetrik öneriler #2

  ORTA NOKTA BELİRLEYİN

  Odanızda simetri yaratabilmek için öncelikle karşıdan bakıldığında bir orta nokta belirleyin. Bu noktayı vurgulayacak bir ayna veya kanepe gibi eşyalar kullanabilirsiniz.

  Ev dekorasyonunda simetrik öneriler #3

  NEZİH BİR GÖRÜNTÜ

  Oturma odasında olsun, yatak odasında olsun simetriyi kullanarak odanızda kolayca şık ve nezih bir görüntü yakalayabilirsiniz. Seçtiğiniz sehpa, tablo, vazo ve yastıklar simetrinin bir parçasını oluşturabilir. Bu gibi eşyalarla dekorasyonda daha kolay simetri oluşturabilirsiniz.

  Ev dekorasyonunda simetrik öneriler #4

  Çift abajurlar, çift sehpalar, çift koltuklar simetri yaratmakta size yardımcı olacaktır.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir