Euro
15.1443
0.00%
Dolar
13.3733
-0.03%
Altın
789.8280
-0.02%
Borsa
2,014.21
-1.36%
Bitcoin
553.942
-2.60%
8ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 8 C
  Evinizde giyinme odalarına yer açın

  Evinizde giyinme odalarına yer açın

  Küçük evlerde giyinme odası yaratmak zor gibi görünse de önerilerimize göz atarak siz de kendinize bir giyinme odası yaratabilirsiniz.
  • 31.08.2015 - 13:17

  Giyinme odası genellikle yatak odasından ayrı bir odada dizayn edilir. Küçük evlerde bu ayrımı yapmak zor görünse de özellikle büyük ve çok odalı evlerde özellikle tercih edilmektedir. Giyinme odası modellerini dekore ederken alanı oldukça iyi kullanmak gerekir.

  Evinizde giyinme odalarına yer açın #1

  Dolap seçimi yaparken raf ve çekmece sayısının fazla olması kullanıcı açısından  iyi olur. Genellikle açık tonlarda dolap tercih edilir. Özellikle dolabınızın bir kapağında boy aynasının olmasında fayda vardır.

  KAPALI DOLAPLARLA DAĞINIKLIĞI KAMUFLE EDİN

  Açık giyinme dolabı modern görünse de kullanım kolaylığı bakımından pek tercih edilmezler. Çünkü dolap içleri her zaman düzenli olmayabilir. Bu yüzden kapalı dolap kapakları bu dağınıklığı kamufle edebilir. Kapalı dolapları tercih etmiyorsanız açık raf sistemiyle modern bir oda oluşturabilirsiniz. Bu dolapların en iyi yanı istediğiniz her şeyi hemen bulabilirsiniz.

  Evinizde giyinme odalarına yer açın #2

  DAR ALANLARDA SÜRGÜLÜ KAPILI DOLAP TERCİH EDİN

  Giyim dolabı sadece kıyafetleriniz için değil ayakkabı, çanta hatta takılarınızı da içine alacak detayları barındırmalıdır. Eğer giyinme odanız darsa sürgülü kapılar sizin için daha uygun olabilir. Evinizin küçük bir çatı katı varsa bunu giyinme odası olarakta kullabilirsiniz. Giyinme odanızda doğru tercihler yapmanız için ışıklandırmasına da özen göstermelisiniz. Loş olmayan aydınlık odada şık giyinmeyi başarabilirsiniz.

  Evinizde giyinme odalarına yer açın #3


  Görüş Bildir