Petrol
94.13
-1.02%
Euro
18.2301
-0.13%
Dolar
17.9652
0.04%
Altın
1.026
-0.10%
Borsa
2875
0.62%
Bitcoin
432.923
-0.38%
21ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 21 C
  Evinizi lüks gösterecek tüyolar

  Evinizi lüks gösterecek tüyolar

  Dekorasyonda yapacağınız birkaç ufak hileyle evinizi olduğundan daha zengin gösterebilirsiniz.
  • 12.02.2015 - 13:43

  rger

  Mobilya seçimi yapacaksanız, odanın renkleriyle kontrast bir uyum yakalayabilirsiniz.İşte evinizi daha lüks gösterecek dekorasyon fikirleri....

  Mobilya seçimi yapacaksanız, odanın renkleriyle kontrast bir uyum yakalayabilirsiniz. Duvarlarınızı açık renklere boyamak odanızı olduğundan daha büyük ve ferah gösterecektir. Bu şekilde her detay daha fazla parlayacaktır.

  Eski dolaplarınızı zımparalayın ve cilalayın. Bu küçük bakım sayesinde odalarınızda büyük fark göreceksiniz.

  Büyük tablolar tercih edin. Açık renk duvarlarınızda sergileyeceğiniz büyük ve zevkli tablolar, odalarınıza ayrı bir hava katacaktır.

  Evinizi lüks gösterecek tüyolar #2

  Aydınlatmalarınız konusunda yardım alın. Evin görünümüne en büyük katkı şüphesiz aydınlatmadan gelecektir. Aydınlatma konusunda her odaya özel değişiklik yapmanız gerekebilir. Okuma bölümleri için ayrı, yatak odası için ayrı, salonunuz için ayrı tonlarda ve derecelerde aydınlatma kullanabilirsiniz.

  Evinizi lüks gösterecek tüyolar #3

  Çıplak pencereler oldukça moda. Evinizin bulunduğu şerefiye ve sahip olduğu manzara uygunsa pencerelerinizi perdesiz de kullanabilirsiniz.

  Evinizi lüks gösterecek tüyolar #4

  Eski objeleri ön plana çıkarmaktan korkmayın. Vintage modasına ayak uydurun. Anneannenizden kalan vazolar, o halleriyle oldukça güzeller. Eskinin anısına saygı duyarak evinizin en modern köşelerinde bile kullanabilirsiniz.

  Masa üzerinde geniş tabaklar kullanabilirsiniz. Hem pratik olacak hem de şık bir görünüm kazandıracaktır. Ancak içini anahtar, mendil, kumandayla doldurmamak şartıyla…

  Evinizi lüks gösterecek tüyolar #5

  Bol yastık kullanın. Yastık ve minderler hem koltuk takımlarınıza hem de yatak üzerine oldukça elit bir görünüm katacaktır. Aman renk uyumuna dikkat!

  Her yeri doldurmayın. Boş alanlar sanılanın aksine odalarınızda saha dingin ve şık bir görünüm katacaktır. Gereksiz eşyalarınızı ihtiyacı olanlarla paylaşabilirsiniz.

  Evinizi lüks gösterecek tüyolar #6


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir