Petrol
96.18
-0.42%
Euro
18.1884
-0.40%
Dolar
18.1068
0.15%
Altın
1.016
-0.45%
Borsa
302
0.00%
Bitcoin
393.836
-7.64%
29ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 29 C

  Gaziantep Konut Tercihleri Araştırması sunuldu

  GYODER'in Gaziantep’e özel hazırladığı “Gaziantep Gayrimenkul Sektörü Değerlendirme ve Öngörüler 2020” raporu düzenlenen panelde katılımcılara aktarıldı.
  • 27.02.2015 - 11:48
  Gaziantep Konut Tercihleri Araştırması sunuldu

  Gaziantep Konut Tercihleri Araştırması sunuldu #1

  Gaziantep Ticaret Odası (GTO)’nın Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ‘nin desteğiyle düzenlediği "İnşaat Sektörünün Dünyadaki ve Türkiye'deki Durumu, Sorunları, Gaziantep Özelinde Sektörün Geleceği ve Alınacak Önlemler" konulu panel, Perşembe günü Gaziantep Ticaret Odası’nda gerçekleştirildi.

  ŞEHRİN GELİŞİMİ İÇİN ÖNEMLİ

  GYODER, Gaziantep Ticaret Odası tarafından düzenlenen İnşaat Sektörünün Dünyadaki ve Türkiye’deki Durumu, Sorunları; Gaziantep Özelinde Sektörün Geleceği ve Alınacak Önlemler Paneli’ne destek vererek “Gaziantep Gayrimenkul Sektörü Değerlendirme ve Öngörüler 2020” raporunu ve Gaziantep Konut Tercihleri Araştırması’nı hazırladı.

  Tarihi ve kültürel mirasının yanında çağdaş çalışmalarıyla, dünyada da örnek olarak gösterilen ve sürdürülebilir gelişmişlik düzeyinde, yaşam kalitesi yüksek bir şehir olan Gaziantep, özellikle son dönemdeki çalışmaları ile Türkiye’nin birçok şehrine de örnek oluyor. Kentsel dönüşüm kapsamındaki projeleri ile dikkat çeken ve gayrimenkul sektöründe yüksek yatırım potansiyeli taşıyan bu önemli şehrin değerinin ortaya konması şehrin gelişiminin sürekliliği için büyük önem arz ediyor.

  YATIRIMCILARA KAYNAK OLACAK BİLGİLER

  Eşsiz tarihi, sosyal ve kültürel zenginlikleri, sanayi, ticaret ve turizm alanındaki gelişmişliği ile Türkiye’nin önde gelen illeri arasında yer alan Gaziantep; dünya şehri olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, GYODER bu şehrin taşıdığı potansiyeli tüm hatları ile ortaya çıkarmasına yardımcı olma çabasıyla Gaziantep’e özel hazırladığı “Gaziantep Gayrimenkul Sektörü Değerlendirme ve Öngörüler 2020” raporu ve Gaziantep Konut Tercihleri Araştırması ile sektör temsilcilerine ve yatırımcılara kaynak olacak nitelikte bilgiler verdi.

  GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun’un açılış konuşmacıları arasında yer aldığı panelde GYODER tarafından hazırlanan ‘Gaziantep Gayrimenkul Sektörü Değerlendirme ve Öngörüler 2020’ raporu ve Gaziantep Konut Tercihleri Araştırması GYODER Yönetim Kurulu Üyesi Neşecan Çekici tarafından katılımcılara aktarıldı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir