Dolar
6.8397
0.411%
Euro
7.6054
0.7698%
Altın
1729.96
0.668%
Borsa
105268.47
-0.0866%
G. Altın
379.879
0.9167%
Bitcoin
64364.04
0.4779%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 18 C

  İnşaat ve teknolojinin devleri güçlerini birleştirdi

  Gayrimenkul sektöründe ses getiren projelere imza atan EgeYapı Group ve teknolojinin öncü firması Casper yeni proje için bir araya geliyor.
  • 25.10.2015 - 12:04

  İnşaat ve teknolojinin devleri güçlerini birleştirdi

  Gayrimenkul sektöründe ses getiren projelere imza atan EgeYapı Group ve teknoloji dünyasının öncü firması Casper; Çekmeköy’de ayrıcalıklı bir projeye İstanbul’un doğanın merkezinde yer alan ilçesi Çekmeköy’de ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz bir yaşam alanın sunulacağı projede; oksijen deposu ormanların arasında, yeşilin bin bir tonuna ve doğal hayatın tüm seslerine hakim olacak bir projenin kapıları aralanıyor.

  Batışehir ve Pega Kartal gibi gayrimenkul sektörünün imza projelerini hayata geçiren EgeYapı Group ve teknoloji devi Casper İstanbulluların özlemini çektiği, doğa ile baş başa bir proje geliştiriyor. Ön talep toplanmaya başlanan bu projede ev sahiplerini müstakil villa, bahçeli normal kat ve dubleks dairelerden oluşacak lüks bir yaşam bekliyor.

  ÜST SEGMENTTE BİR PROJE OLACAK

  Casper ile gerçekleşen işbirliğine ilişkin görüşlerini paylaşan EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, “Çekmeköy’de farklı, üst segment bir projeye imza atacağız. Bölgenin en lüks projesini inşa edeceğiz. Casper gibi bir teknolojisi devinin marka gücü, teknoloji çözümleri ile inşaat sektöründeki deneyimimizin buluşacağı bu projenin büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz. Bu ayrıcalıklı projeyi 2016 yılının ilk çeyreğinde satışa sunmayı hedefliyoruz’’ dedi.

  GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

  Casper Gayrimenkul A.Ş. nin Yönetim Kurulu üyesi Nejat Saldanlı da, gayrimenkul sektöründe ilk defa bir projede yer alacaklarını belirterek, “Bugüne kadar teknoloji alanında birçok yeniliğe imza attık ve bu sektördeki gücümüzü kanıtladık. İnşaat sektöründe projeleri ile başarılarını kanıtlamış EgeYapı Group ile işbirliği gerçekleştiriyoruz. Çekmeköy’de, konumu ve özellikleri itibariyle yatırımcıya yüksek prim, oturum amaçlı alanlara ise oldukça keyifli bir yaşam sağlayacak bir proje geliştiriyoruz. Başarıya ulaşacağına inandığımız projemizle birlikte EgeYapı Group ile farklı projelerde de güçlerimizi birleştirmek için görüşmelerimize devam ediyoruz” diye konuştu.

  DOĞAYA DÖNMEK İSTEYENLER İÇİN KAÇIRILMAYACAK BIR FIRSAT

  Anadolu Yakası’nın en gözde semtlerinden Çekmeköy’de yer alan müstakil bahçeli ve teraslı yaşam alanları ağırlıklı proje; iş ve günlük yaşam stresinden uzaklaşıp doğaya dönmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Konumu itibarıyla ev sahiplerine rahat bir ulaşım imkanı tanıyacak proje, sadece doğa ile baş başa kalınabilecek sosyal alanları ile de huzur ve mutluluk dolu bir hayat armağan edecek.

  TOPLU ULAŞIMA KOLAYCA ULAŞILABİLİYOR

  Çekmeköy ilçe sınırları içerisinde bulunan projede yerini alanlar; Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsüne, yapımı devam eden bağlantı yolları üzerinden TEM Otoyoluna ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne doğrudan erişim imkanı bulacak.

  Arazi 3. Köprü bağlantı yoluna sadece 1.5 km mesafede konumlanıyor. Üsküdar-Ümraniye- Çekmeköy-Taşdelen metro hatlarının devreye girmesiyle de toplu ulaşıma kolayca erişebilecekler.

  Görüş Bildir