Euro
10.1231
0.64%
Dolar
8.5912
0.77%
Altın
487.11
1.37%
Borsa
1.424
0.4%
Bitcoin
409.790
1.35%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C
  Karasu'ya ilgi artıyor

  Karasu'ya ilgi artıyor

  İstanbul'a yakın ilçelerden biri olan Karasu, her geçen gün daha fazla yatırım yapılan bir şehir haline geliyor.
  • İHA
  • 12.01.2016 - 09:11

  Karasu ya ilgi artıyor #1

  İstanbul’a yakınlığıyla dikkat çeken Karasu, son dönemlerde yazlık yaşamının ve yatırımın en hızlı olduğu yerler arasına adını yazdırdı.

  İNŞAAT FİRMALARI REKABET EDİYOR

  Yatırım yapmak isteyenlerin gösterdiği yoğun ilgi ise en çok bölge ekonomisini olumlu etkiliyor. Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber tatil rezervasyonları da hız kazandı. Son yıllarda dikkatleri üzerine çeken ve tatile giderken yolda zaman kaybetmek istemeyenlerin uğrak noktası olan Karasu yazlık yaşamın ve yatırımın en hızlı olduğu yerler arasına adını yazdırdı.

  Şu anda İstanbul’a 1 saat 15 dakika uzaklıkta olan Karasu’ya, 3.köprü yolunun tamamlanmasının ardından 40 dakikada ulaşılacak olması ise hem tatilcilerin hem de Karasu’da satılık yazlık arayan yatırımcıların bölgeye akın etmesine neden oldu. İnşaat firmalarının rekabet halinde olduğu Karasu’da havuzlu ve güvenlikli sitelerde yazlık satın almak isteyenler için fiyatlar 10 bin TL peşinatla başlıyor.

  KARASU'YA YATIRIM ARTIYOR

  Hem yaz tatillerini geçirmek için hem de yatırım yapmak için Karasu’yu tercih edenler, kışın dairlerini kiraya verebiliyor. 28 kilometre sahili bulunan Karasu, sosyal donatı alanlarıyla da önplana çıkıyor. Her geçen gün daha fazla yatırım yapılan bir şehir haline gelen Karasu’ya yatırım yapmak isteyenler için İstanbul’dan ücretsiz servisler kaldırılıyor.

  Acarlar Longozu, Maden Deresi, Maden Şelalesi ve Küçükboğaz doğal güzelliklerle iç içe olan Karasu yazlık piyasasının, Karasu Limanı tamamlandıktan sonra daha da hareketlenmesi bekleniyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir