Euro
15.3165
0.29%
Dolar
13.5237
0.39%
Altın
800
0.81%
Borsa
191
-5.02%
Bitcoin
501.030
3.09%
1ºC
İstanbul
Gök gürültülü sağanak yağış 1 C
  Merdiven altı kullanım önerileri

  Merdiven altı kullanım önerileri

  Doğru bir planlama ile merdiven altı alanlarını evinizin dekorasyonu ile bütünleştirerek farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.
  • 26.08.2015 - 16:21

  Dubleks evlere ihtişam katan merdivenler çok şık ve zengin bir hava veriyor olsa da, iyi bir şekilde değerlendirilmediği zaman, özellikle küçük evler için fazla yer kaplayan atıl alan konumuna geçebilir. Merdiven altlarını akıllı çözümlerle verimli hale getirmek aslında çok zor ve masraflı bir işlem değil. Yeter ki, evinize ve merdiveninize en uygun dekoratif çözümü yaratın. Doğru seçimlerle bu alanı, evin en çok sevilen ve en verimli kullanılan alanı yapmak mümkün.

  Merdiven altı kullanım önerileri #1

  DOLAPLARLA DAĞINIKLIĞI TOPLAYIN

  Evinizdeki merdiven altı çok küçük ise, marangoza yaptıracağınız açık veya kapaklı bir dolap, hem fazlalıkları koymak için hem de dekoratif bir görüntü yaratmak için oldukça idealdir. Sürgülü kapaklar, raflar, çekmecelerle, dağınıklığı toplaması için merdiven altınıza önemli bir görev verebilirsiniz.

  Merdiven altı kullanım önerileri #2

  GENİŞLİĞİNE GÖRE TASARLAYIN

  Merdiven altı ne kadar genişse kullanabileceğiniz alana göre tasarımlar değişebilir. Beyaz ya da kahve tonlarında ahşap kitaplıklar hem şık hem de kullanışlı bir çözüm olabilir.

  Merdiven altı kullanım önerileri #3

  Geniş merdiven altına yatak ya da çalışma masası koyarak ayrı bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

  Merdiven altı kullanım önerileri #4


  Görüş Bildir