Petrol
96
-0.61%
Euro
18.1841
-0.42%
Dolar
18.0905
0.06%
Altın
1.016
-0.46%
Borsa
302
0.00%
Bitcoin
392.291
-7.92%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  Mutfağınıza bahar esintisi katın

  Mutfağınıza baharın çiçeklerle dolu esintisini katmak isteyenler rengarenk, çiçek desenli mutfak dolapları modelleri arasından bir seçim yapabilir.
  • 09.02.2015 - 15:42
  Mutfağınıza bahar esintisi katın

  betbr

  Çiçek desenli mutfak dolapları yeni sezonun trend olan mutfak modelleri arasında yer alıyor.

  Renklenen mutfak dolaplarına, çiçek desenli mutfak kapakları çok yakışmaktadır. Aynı şıklığı bu renkli, çiçek desenli mutfak dolapları ile mutfağınıza katabilirsiniz.

  Mutfaktan daha keyif almak isteyen, mutfakta zamanın nasıl geçtiğini anlamamak için çiçek desenli mutfak dolapları modellerinden yana bir seçim yapabilir, böylece çiçeklerin o huzur veren görüntüsünü mutfağınıza taşıyabilirsiniz.

  Mutfağınıza bahar esintisi katın #2

  MODERN VE ESTETİK BİR GÖRÜNÜM YAKALAYIN

  Çiçek desenli mutfak dolapları sadece görünüm bakımından değil, kalite ve kullanım bakımından da etkileyicidir. Modern mutfak dolabı tasarımlarına entegre edilen çiçek desenleri, mutfak dolaplarının daha estetik bir görünüme bürünmesini sağlamıştır. Mutfak dolaplarına ait olan kalite ise dört dörtlük bir mutfağı evinize taşımaktadır.

  Mutfağınıza bahar esintisi katın #3

  RENK VE MODEL SEÇİMİNDE MUTFAĞIN BOYUTU ÖNEMLİ

  Bahsi geçen çiçek desenli mutfaklara göz attığınızda her tarza uygun, sade ve daha canlı tasarımların bulunduğunu görebilirsiniz. İki, üç renkli çiçek desenli mutfak dolapları olduğu gibi birçok rengin birlikte kullanıldığı çiçek desenli mutfak modelleri de vardır. Mutfağınızdaki renk çizgisine, mutfağınızın büyüklüğüne göre uygun bir model seçebilirsiniz.

  Mutfağınıza bahar esintisi katın #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir