Petrol
111.43
2.20%
Euro
17.4714
-0.32%
Dolar
16.7317
0.20%
Altın
973.56
0.37%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
328.699
3.08%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C
  Mutfakların yeni trendi tuğla duvarlar

  Mutfakların yeni trendi tuğla duvarlar

  Mutfak dekorasyonunda trendi yakalamak istiyorsanız tuğla duvarlarla ayrıcalık yaratabilirsiniz.
  • 07.01.2016 - 10:01

  Tuğla duvar konsepti, ev dekorasyon modasında geçen sezon oldukça sık kullanılan tarzlardan birisi olmuştur. Bu sezona da damga vuracağı şimdiden belli olan tuğla duvarlar, özellikle endüstriyel tarzda bir ev dekorasyonu sevenler için en ideal seçimlerden birisi olacaktır. Tuğla duvarların yaratacağı rustik ve country tarzı metal objeler ile desteklendiğinde; modern dekorasyon tarzı ile oldukça uyum sağlayan bir görüntü oluşturacaktır.

  Mutfakların yeni trendi tuğla duvarlar #1

  AKSESUAR SEÇİMİ

  Tuğla duvar uygulamasının en çok tercih edildiği alanlardan birisi olan mutfaklar, özellikle de farklı tarzda bir mutfak dekorasyonu isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Metal mutfak dolapları, demir levhalar, gri renkte seçilecek mutfak aksesuarları ve ahşap renginde tamamlayıcı dekorasyon objeleri ile hem modern hem de doğal esintili endüstriyel tarzda bir mutfak dekorasyonu yaratmanız mümkündür.

  Mutfakların yeni trendi tuğla duvarlar #2

  DOĞAL IŞIK VEREN AYDINLATMA TERCİH EDİN

  Mutfağınızda tuğla duvar uygulamasını tercih edecekseniz, mekanı kasvetli ve koyu bir alana çevirmemek için iyi bir aydınlatma dekorasyonu da yapmanız gerekmektedir. Hafif loş ve doğal ışık veren aydınlatmalar ile mekana hem şık hem de doğal bir dokunuş yapabilirsiniz. Ayrıca sezonun da trend uygulamalarından birisi olan endüstriyel tarzda aydınlatmalar ile de mutfağınızın dekorasyonunuzu daha da güçlendirebilirsiniz.

  BOYANABİLİR TUĞLA DUVARLAR

  Tuğla duvar uygulamasının modern mutfaklara uyarlanmış en güzel şekillerinden birisi de istenilen renge boyanan tuğla duvarlardır. Tamamen beyaz bir mutfak yaratmak isteyenler için beyaz renge boyanmış tuğla duvar uygulaması oldukça şık ve ferah bir dekorasyon tarzı yaratacak bir dokunuştur. Eğer ki farklılığı seven bir yapınız var ise, beyaz renk haricinde istediğiniz renge boyayarak da mutfağınıza renkli ve eğlenceli bir dokunuş yapabilirsiniz.

  Mutfakların yeni trendi tuğla duvarlar #3

  DOĞAL HALİ İLE KULLANIN

  Tuğla duvar uygulamasını iç mekanda tercih edenler için bizim önerimiz, olabildiğince doğal hali ile kullanılması ve tuğla duvarın yarattığı endüstriyel, rustik ve counrty esintilerin; seçilecek objeler ile de desteklenmesidir. Özellikle de açık raf sistemli, köy tarzı bir mutfak dekorasyonuna tuğla duvar uygulaması oldukça yakışan bir tercih olacaktır.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir