Petrol
98.19
0.81%
Euro
18.5725
0.86%
Dolar
17.9604
0.51%
Altın
1.034
0.47%
Borsa
2866
1.30%
Bitcoin
439.813
5.60%
24ºC
İstanbul
Bulutlu 24 C

  Rusya'nın gayrimenkul yöneticileri ağırlandı

  Rusya Gayrimenkul Geliştiricileri ve Yöneticileri Derneği (RGMD), İstanbul’da GYODER tarafından ağırlandı. Ziyarette Rus heyet, bazı projeleri yerinde gördü.
  • 19.02.2015 - 13:36
  Rusya'nın gayrimenkul yöneticileri ağırlandı

  Rusya nın gayrimenkul yöneticileri ağırlandı #1

  Rusya Gayrimenkul Geliştiricileri ve Yöneticileri Derneği (RGMD) üyesi 20 kişilik bir Rus Heyeti, Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER’in (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) konuğu olarak İstanbul’da temaslarda bulundu. Ziyarette Rus Heyet, bazı projeleri yerinde gördü, uygulamaları inceledi.

  3 GÜNLÜK ZİYARET

  Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ve Rusya inşaat sektörünün muadil derneği olan RGMD arasında, geçtiğimiz Eylül ayında Moskova'da imzalanan iş birliği sözleşmesi çerçevesinde RGMD Derneği üyelerinden oluşan 20 kişilik bir heyet İstanbul’a 3 günlük bir ziyaret gerçekleştirdi.

  Heyet, GYODER öncülüğünde İstanbul’da temaslarda bulunarak, Türkiye gayrimenkul sektörü hakkında bilgi edindi ve bazı projeleri gezdi. Heyet, özellikle inşaat halindeki projeleri yakından görerek yapım aşamalarını inceledi.

  Rus Heyete; GYODER Yönetim Kurulu Üyesi Dr. M. Emre Çamlıbel, Gülcemal Alhanlıoğlu ve Didem Erendil Türkiye gayrimenkul sektörünü anlatan sunumlar gerçekleştirdiler.

  GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ YAPILDI

  GYODER ve RGMD arasında imzalanan iş birliği sözleşmesi çerçevesinde Rus heyet, İstanbul’da yer alan bazı projeler, sektör hakkında gelişmeler, yönetim çalışmaları, pazarlama çalışmaları, hukuksal düzenlemeler gibi sektörü ilgilendiren birçok konuda görüş alışverişinde bulundular.

  Rus heyete İstanbul ziyareti sonrasında, GYODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Haluk Sur tarafından sertifikaları verildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir