Dolar
6.7537
0.0133%
Euro
7.6551
-0.0365%
Altın
1713.76
-0.0262%
Borsa
109536.92
0.39%
G. Altın
372.069
-0.0174%
Bitcoin
65843.36
-0.1028%
18ºC
İstanbul
Açık 18 C
  Stüdyo daireler için dekorasyon fikirleri

  Stüdyo daireler için dekorasyon fikirleri

  Stüdyo daireler iyi bir tasarımla doğru dekore edilerek büyük evlerden daha kullanışlı hale getirilebilir.
  • 13.10.2015 - 10:12

  Stüdyo daireler için dekorasyon fikirleri

  Stüdyo bir daireye sahipseniz ve evinizi farklı dekore etmek istiyorsanız önemli detaylar oldukça önemlidir. Özellikle tek başına yaşayanların tercihi olan stüdyo daireler, doğru bir şekilde dekore edildiğinde büyük bir evin ferahlığını yansıtabilecek bir potansiyele sahiptir.

  DUVARLARDA AÇIK RENK TERCİH EDİN

  Öncelikle mekanınızı olduğundan daha ferah ve aydınlık göstermek için duvarlarınızda genelde açık ve tek seçenek renkler kullanın. Beyaz renk çok çabuk karar değiştirenler için mükemmel bir tercihtir. Evinizde duvarlarınızı tablolarla ve çerçevelerle hareketlendirebilirsiniz.

  GENİŞ RAFLAR KULLANIN

  Alanınız çok dar olduğu için duvarlarınızda geniş raflar kullanabilirsiniz. Bu raflara eşyalarınızı koyabilirsiniz. Sade tasarımlı olan mutfaklara da özellikle gösterişli bir avize kullanarak farklı bit tasarım sağlayacaktır. Mekanınızın havası hemen değişecektir.

  ÇOK RENKLİ HALI KULLANMAYIN

  Zeminlerde tek bir malzemeyle daha geniş ve ferah bir görünüm sağlanabilir. Banyo ve mutfak gibi ıslak bölümlerde kullanılan seramikleri daha küçük boyutlu parçalarla döşenmesi dolayısıyla mekanları daha ferah gösterir. Çok renkli halı kullanmamaya da özellikle özen göstermelisiniz.

  ABARTIDAN KAÇININ

  Mutlaka evinizde canlı bitkiler de kullanın. Böylelikle evinizin enerjisi de yükselecektir. Abartıdan mümkün olduğunca kaçının. Fazla abartılı aksesuarlar ve detaylar, küçük daireleri hem olduğundan daha dar hem de rüküş göstermektedir. Yaldızlı, pullu, taşlı, parlak veya simli eşyalardan da hoşlanıyorsanız bunları özellikle minimum alanlarda dekoratif amaçlı kullanmaya özen göstermelisiniz.

  Görüş Bildir