Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
480.023
1.14%
31ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 31 C

  Terme Miliç projesinde sona yaklaşıldı

  Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin Terme sınırları içerisinde yer alan Miliç sahilinde yaptığı çalışmalarda sona gelindi.
  • İHA
  • 25.04.2016 - 16:27
  Terme Miliç projesinde sona yaklaşıldı

  Samsun’un en güzel sahillerinden birisi olan Terme’deki Çamlık sahilinin bin 200 metrelik kısmını doğu ve batı yönünde düzenleyerek Samsun halkının kullanımına sunulacağını duyuran Samsun Büyükşehir Belediyesi Terme Fen İşleri Şube Müdürü Oktay Altun çalışmalarda sona yaklaşıldığını açıkladı.

  Terme Miliç projesinde sona yaklaşıldı #1

  PEYZAJ VE REKREASYON ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

  Önümüzdeki günlerde açılışının yapılacağını belirten Altun, “Belediyemizin hazırladığı bu proje kapsamında artık Samsun halkı Terme sahillerinden güvenli ve temiz bir şekilde yararlanacak. Çam ağaçlarıyla iç içe olan sahilimizde proje dahilinde plaj, gezinti yolları, etkinlik alanı, kafeterya, piknik alanları, yürüyüş parkurları, mescit, düğün salonu, çocuk oyun alanları ve otoparkların yapımı hızlı bir şekilde gerçekleştirildi. Peyzaj ve rekreasyon çalışmalarımız devam ediyor” ifadelerini kullandı.

  Terme Miliç projesinde sona yaklaşıldı #2

  DOĞAYLA İÇ İÇE BİR SAHİL

  Miliç Düğün Salonu’nu da içinde bulunduran projenin alt ve üst yapı işlerinin tamamlandığı öğrenilirken, projeye ek olarak alanda bir de 'Terme Evi' yapılıyor. Aslına benzer olarak ahşaptan yapılan Terme Evi restoran olarak hizmet vermeye devam edecek.

  Çalışmaların tamamlanmasının ardından açılışı gerçekleştirilecek olan Terme Miliç Sahili ve Düğün Salonu Projesi’nin ziyaretçiler tarafından büyük beğeni toplayacağı tahmin ediliyor. Terme Miliç Sahili, yaz aylarında Samsun’u ziyaret eden yerli yabancı turistlerin doğa ile iç içe vakit geçirebileceği bir sahil olacak.

  Terme Miliç projesinde sona yaklaşıldı #3

  Terme Miliç projesinde sona yaklaşıldı #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir