Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
441.860
0.40%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C

  Türk yatırımcılar yabancı radarına girecek

  Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM’e bu yıl Türkiye’den 600’ün üzerinde katılım sağlanması bekleniyor.
  • 06.02.2015 - 10:14
  Türk yatırımcılar yabancı radarına girecek

  mipim

  Gayrimenkul sektörü için büyük fırsatlar sağlayan ve Türk yatırımcısının global arenada kendini göstermesini sağlayan MIPIM, 10-13 Mart tarihleri arasında Fransa Cannes'da gerçekleştirilecek.

  Alkaş'ın Türkiye temsilciliğini yaptığı MIPIM 2015'te Türk firmalar toplam 1.200 metrekarenin üzerinde bir alanda stant ile katılım gösterecek. Bu yıl, diğer yıllarla karşılaştırıldığında İstanbul, Ankara, Antalya ve Balıkesir olmak üzere şehir katılımlarının artış göstereceği MIPIM'de en yeni projeler görücüye çıkacak. Bu yıl 26.'sı düzenlenecek olan fuar ile Türkiye'nin gayrimenkul sektöründeki başarısı yabancı yatırımcılara duyurulacak ve işbirlikleri gerçekleştirilecek.

  Türkiye'nin 2 yıl üst üste Onur Ülke olarak seçildiği fuar kapsamında şehir katılımcıları açısından da iyi bir deneyim olacak. Marmara Belediyeler Birliği çatısı altında Bursa Büyükşehir Belediye, Sakarya Büyükşehir Belediye, Bilecik Belediye, Darıca ve Bağcılar Belediye başkanları MIPIM'i ziyaret edecek.

  Türk yatırımcılar yabancı radarına girecek #2

  300 METREKARELİK ÇADIR

  İstanbul Ticaret Odası'nın önderliğinde 300 metrekarelik İstanbul Çadırı ile temsil edilecek olan İstanbul şehri ve yatırımları dev bir maket ile sergilenecek. Görsel şovlarla yatırımcıyı çekecek olan alanda Beyoğlu Bölge maketi , Emlak Konut Finans Merkezi projesinin yer aldığı Ataşehir Bölge maketi ve Kuzu Grup'un Sea Pearl projeleri de ayrı ayrı sunulacak. Ayrıca geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Türkiye pavilyonu olacak. Türkiye Pavilyonu'nda; Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Ticaret Odası önderliğinde; Ankara Uluslararası Fuarcılık, Otonomi ve Podium AVM'nin proje maketleri sergilenecek. Pavilyonda; Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım A.Ş, Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve Invest İnşaat ortaklığıyla inşa edilen Vadistanbul stantları da yer alacak.

  Türk yatırımcılar yabancı radarına girecek #3

  20 BİN ZİYARETÇİYE TÜRK TATLARIYLA İSTANBUL TANITILACAK

  MIPIM Konferans Programı'nda, 11 Mart Çarşamba günü Türkiye'ye yatırım fırsatlarının değerlendirileceği bir ana oturum gerçekleşecek. Konferanstaki oturumlarda “İstanbul Yatırımcılar İçin Neler Vaat Ediyor”, “Neden Yatırım İçin Türkiye”, “Türkiye'nin Mimarları Sahnede”, “13 Milyon Turistin Geldiği Antalya'ya Siz Yatırım İçin Gelin”, “Kentsel Dönüşüm Yolculuğu: Farklı Semtler, Farklı Projeler”, “Neden Beyoğlu'na Yatırım Yapmalı?” konuları ele alınacak. Fuarın 40 finalisti belli oldu! Resmi MIPIM Açılış Kokteyli'nin bu yılki ev sahibi ise İstanbul Ticaret Odası ve Beyoğlu Belediyesi olacak. Kokteylde uluslararası yatırımcıya Türk tatları ve kültürüyle İstanbul anlatılacak.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir